TÜRKSAT Memur ve Kamu Personeli Alımı Başvuruları 15 Ekim Son

TÜRKSAT Memur ve Kamu Personeli Alımı Başvuruları 15 Ekim Son

TÜRKSAT kamu personeli alımı yapacak. İŞKUR resmi sayfası üzerinden paylaşılan ilana göre bünyesine 9 yüksek maaş ile personel alınacaktır. 15 Ekim 2021 tarihinde başvuruları bitiyor.

TÜRKSAT kamu personeli alımları kapsamında iş ilanı yayınladı. İŞKUR resmi kurum dışı iş ilanları sayfası üzerinden yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarına göre TÜRKSAT Kurumu bünyesinde hizmet etmek üzere 9 memur alımı yapılacak.

TÜRKSAT bünyesinde hizmet etmek isteyenler için alımı yapılacak memur unvanın niteliği Finans uzmanı olduğu ve istihdam etmeye hak kazanan kişilerin daimi nitelikte çalışmaya hak kazandıkları açıklandı.

Kimler Bu İlana Başvuru Yapabilecek?

Bu ilana KPSS en az 80 puan almış olan adaylar başvuru yapa bilecektir.

Sınav başvurularına son gün itibari ile en az YDS sınavından en a yeterli puana sahip olmak gerekiyor.

Son başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını tamamlamamış olan adaylar ilana başvuru yapmalarına engel durumları bulunmaması gerekiyor.

Yurtiçi ve yurt dışına seyahat engeli olmamak gerekiyor.

Öğrenim Şartları

Adayların 4 yıllık üniversitelerin, hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler, mimarlık, mühendislik fakülteleri ile fakültelerin, Avrupa birliği ve yerel yönetimler bölümlerinden lisans mezunu olmak gerekiyor.

Başvuru Şekli ve Tarihi

https://kariyer.turksat.com.tr adresinde yer alan açık ilanlara başvuru yapılabilecektir. Elden yapılan başvuru kabul edilmeyecektir. Başvurular sadece elektronik ortamda belirtilen başvuru tarihleri arasında adresi üzerinden duyurular kısmında yer alan başvuru formunun doldurulup iletilmesi yolu ile online olarak başvuru yapılacaktır.

Başvurular alınmaya başlanmış olup en geç müracaatların 15 Ekim 2021 tarihinde saat 23:59 da sona erecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.