TÜRKSAT 50 Yeni İş İlanı ile Personel Alımı Yapacak

TÜRKSAT 50 Yeni İş İlanı ile Personel Alımı Yapacak

TÜRKSAT 50 yeni iş ilanı yayınladı. Yayımlanmış olan ilana göre farklı kadro ve pozisyonlarda istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı. KPSS şartı olmaksızın yapılacak olan alım ilanına dair detaylar haberimizde verilmiştir.

TÜRKSAT Personel Alımı İş İlanları

TÜRKSAT, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Yayımlanmış olan illerin kılavuzu detayları incelendiğinde, farklı kadrolarda olmak üzere alım yapılacağı belirtildi. Başvurular kuruma online olarak yapılacaktır. Başvuru sürecine dair detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak haberimizin içerisinde sizlere detaylandırdık.

Kamu Personeli Alımı Yapılacak Unvanlar

UH Uydu Yer Kontrol Yazılım Sistemleri Personeli, UH Spektrum Yönetimi Personeli, KH Kablo Sistemleri Destek Personeli, UH Ar-Ge Tasarım ve Donanım Geliştirme Personeli, Satın Alma Personeli, UH İzleme ve Arıza Personeli, Regülasyon Personeli, Pazarlama Personeli, Mekanik İşler Personeli, Proje Yönetim Personeli, UH Anten ve RF Sistemleri Personeli,

Teknik Altyapı Destek Personeli, KH İzleme ve Arıza Personeli, UH Uydu Kontrol Operasyon Destek Personeli, KH İzleme ve Arıza Destek Personeli, UH Uydu Kontrol Operasyon Personeli, UH İzleme ve Arıza Destek Personeli, Elektrik İşleri Destek Personeli, Yapı İşleri Destek Personeli, UH Veri Haberleşme Sistemleri Personeli, Yönetim Sistemleri Personeli, BT Sistem Destek Personeli, KH Kablo Sistemleri Headend Personeli, KH Kablo Sistemleri Altyapı Personeli, İş Geliştirme Personeli, BT Linux-Unix Uzmanı, Mali İşler Personeli, BT Entegrasyon Uzmanı, BT İşletim Sistemi Uzmanı,

BT Coğrafi Bilgi Sistemleri Personeli, Kurumsal İletişim Personeli, BT Analiz Personelii, Uyum Uzman, KH Kablo Sistemleri Altyapı Uzmanı, İş Geliştirme Uzmanı, İnşaat ve Proje Personeli, BT Depolama Sistem Personeli, BT Test Personeli, BT Yazılım Geliştirme Personeli, BT Güvenlik Analiz Personeli, BT Network Personeli, Pazarlama Uzmanı, Ürün Yönetim Uzmanı, BT Veri Tabanı Personeli, BT işletim Sistemi Personeli, Kurumsal İletişim Uzmanı, Proje Yöneticisi, BT Test Uzmanı, BT Analiz Uzmanı, BT Network Uzmanı, BT Veri Tabanı Uzmanı, BT Depolama Sistem Uzmanı ve BT Çözüm Mimarı unvanlarında alım yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı Kriterleri

Kurum tarafından yayımlanmış olan ilana müracaat etmek isteyen adaylara Microsoft ofis programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olması, lisans mezunu olması ve yabancı dil biliyor olması gerekmektedir.

Memur Alımı Başvuru Süreci ve Şekli

Personel alım ilanına müracaatlar 24 Eylül 2023 tarihinde başlamış olup, 11 Ekim 2023 tarihi itibariyle sona erecektir. Başvurular, kurumun resmi internet sitesi aracılığı ile online olarak kabul edilecektir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.