Türkiye geneli başvuru! Kamu 8 düz memur alımı

Türkiye geneli başvuru! Kamu 8 düz memur alımı

Türkiye genelinden başvuruları alınacak kamu 8 düz memur alım ilanı yayınlandı. Belediye Başkanlığınca 1 Sosyal hizmetler uzmanı, 1 Sosyal çalışmacı, 2 Tahsildar ve 4 memur alımı yapılacağı belirtildi. Tüm unvanlar için KPSS en az 65 puan olmalı, diğer şa

Türkiye genelinden başvuruları alınacak olan kamu 8 düz memur alımı ilanı yayınlandı. Kamuya yapılan istihdamlar içerisinde Belediye Başkanlığı alımı gerçekleştirilecek olan unvanlar için ayrı ayrı şartlar istenmektedir. Tüm unvanlar için KPSS en az 65 puan gereklidir. Unvanlar için istenen mezuniyet, belge ve istenen diğer özel şartları sizler için derledik.

1 Sosyal hizmetler uzmanı ve 1 Sosyal çalışmacı unvanları için adayların Sosyal hizmetler lisans bölümü mezunu olması, en az B sınıfı sürücü belgesi olması ve KPSS P3 en az 65 olması özel şartları istenmektedir.

2 Tahsildar unvanı için adayların Maliye, İktisat veya Muhasebe lisans bölümlerinin birinden mezun olması ve KPSS P3 puanının en az 65 olması şartları istenmektedir.

3 Memur unvanı için adayların Halkla ilişkiler ve tanıtım, Maliye, Kamu yönetimi, Çalışma ekonomisi lisans bölümlerinin birinden mezun olması ve KPSS P3 puanının en az 65 olması şartları istenmektedir.

1 Memur unvanı için adayların Muhasebe ve vergi uygulamaları, Emlak ve emlak yönetimi veya Yerel yönetimler önlisans bölümlerinin birinden mezun olması ve KPSS P3 puanının en az 65 olması şartları istenmektedir. Yine tüm adaylar için önceki çalıştığı kurumlardan disiplinsizlik veya ahlaki problemlerden dolayı çıkartılmamış olması özel şartı da aranmaktadır.

Lüleburgaz Belediyesi nezdinde alımı yapılacak olan bu unvanların kamu personeli olması nedeniyle adaylardan ayrıca T.C. vatandaşı olması,

Erkek adayların askerlikle ilişiğinin bulunmaması,

1 yıl ve üzerinde hapis cezası almamış olması,

Görevini yapmasına engelinin bulunmaması,

Kamu haklarından yasaklı olmaması genel şartları istenmektedir. Bu özel ve genel şartları taşıyan adayların izleyeceği yol nasıl olacak, başvuru tarihleri ve istenen belgeler neler olacak?

Başvuru süreci ve istenen belgeler:

İŞKUR aracılığıyla Lüleburgaz Belediye Başkanlığınca yapılacak olan bu kamu personeli alımında adaylar 03 Mayıs 2021 tarihinden 07 Mayıs 2021 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Adaylardan istenen belgelerin başında belediyenin resmi internet sitesinden başvuru formunun indirilerek doldurulması gelmektedir.

Adayların başvuru formuna şu belgeleri eklemeleri gereklidir:

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,

Diploma aslı ve fotokopisi,

ÖSYMden alınan KPSS çıktısı,

Erkek adaylar için askerlik belgesi,

Engeli olmadığına dair beyan dilekçesi,

Bir adedi forma yapıştırılmak üzere 2 adet biyometrik fotoğraf,

Sosyal çalışmacı ve Sosyal hizmetler uzmanı unvanlarına başvuracak adayların ayrıca sürücü belgesi aslı ve fotokopisini başvuru formuna eklemeleri gerekmektedir.

Adaylar tarafından bu belgelerin hazırlamasından sonra başvurularını şahsen, e-posta veya iadeli taahhütlü şekilde yaparak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

18 Mayıs 2021 tarihinde başvurusu kabul edilen ve sözlü mülakata hak kazanan adaylara ilişkin liste belediyenin resmi sitesinden duyurulacaktır. Hak kazanan adaylara sınava giriş belgeleri belediye tarafından gönderilecektir.

Sınava giriş belgesi aday tarafından başvuru formunda bildirilen adrese gönderileceği için adayların başvuru formlarını doldururken dikkatli olmaları gerekmektedir.

Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi tarafından adaylara 27 Mayıs 2021 günü mülakat yapılacağı ve mülakat adresinin Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi sevgi mahallesi istasyon caddesi No: 114 Lüleburgaz/Kırklareli olduğu ilanda belirtilmiştir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.