Türkiye Belediyeler Birliği 9 Memur ve Kamu Personel Alımı

Türkiye Belediyeler Birliği 9 Memur ve Kamu Personel Alımı

Belediyeler Birliği memur ve kamu personel alımı yapacağını ilan etti. 9 personel kadrosu yapılan ilana göre son başvuru tarihi 15 Ekim olduğu açıklandı. Kimler memur alımı başvuru yapabileceği detayları yazımızda…

Türkiye Belediyeler Birliği bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 memur ve kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Başvuruları 15 Ekim 2021 tarihinde sona erecek.

Başvuru Şartları

Adayların 35 yaşını doldurmamış olması görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir, erkek adayların askerliğini yada muaf olmaları gerekmektedir.

Devlet güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekmektedir bu belirtilen şartları taşıyan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

turkiye-belediyeler-birligi.jpg

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olup başvuru yapacak adayların 2020 yılı KPSS P3 puan türünden en az 80 puan almış olmaları, YDS sınavından B düzeyinde puan almış olmaları ve buna dair belgeleri olmaları gerekmektedir.

Üniversite Mezunu Olan Adaylarda Aranan Öğrenim Şartları

En az 4 yıllık eğitim veren hukuk, siyasi bilgiler, iktisadi, işletme, iktisadi ve idari bilimler, mimarlık, mühendislik fakülteleri ve fakültelerin avrupa birliği ve yerel yönetimler bölümerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 5 Ekim 2021 tarihinde başlamış olup 15 Ekim 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Tunus Cad. No:12 Kavaklıdere-Çankaya /ANKARA adresine şahsen gidip yapabileceklerdir. Posta ve başka yollarla başvurular yapılmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum