Türkiye Basketbol Federasyonu 9750 TL Maaş İle Memur Alımı Yapacak

Türkiye Basketbol Federasyonu 9750 TL Maaş İle Memur Alımı Yapacak

Türkiye basketbol federasyonu kurum dışı memur alımı yapacağını duyurdu. 9.750 TL maaşla yapılacak memur alımı için son başvuru tarihi 15 Ekim 2022 olduğu açıklandı. Kurum personel alımlarında adayların öğrenmeye açık ve disiplini olması şartını aramaktad

İŞKUR kurum dışı yayınlanan personel alımı ilanlarına göre Türkiye Basketbol Federasyonu bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet memur alımı yapacağını ilan etti. Kurum ilanı göre bir muhasebe eleman alımı yapacak, 2 yıl deneyimli Daimi olarak görevlendirilecek personel alımı için başvuru genel şartları açıklandı.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları;

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan emeklilik yaşlılık ve malullük aylığı almıyor olmak, tek düzen muhasebe sistemine hakim olmak öğrenmeye açık ve disiplinli olmak, faturam e arşiv fatura düzenlemesi ve takibini yapabilecek olmak.

Cari hesap mutabakat yapabilecek masraf işleri satın alma ve faturalarını sisteme sorunsuz halledebilecek, likom presto muhasebe modülü hakim olmak ofis programlarına hakim olmak.

Banka işlemlerinin takibi yapabilecek ve kaydedebiliyor olmak amirinin verdiği tüm görevleri doğru ve zamanında yerine getirebilmek, yasal yükümlülükler ve firma kayıt sistemine göre evrak kaydı yapabilmek vergi beyannamelerini hazırlayabilecek Firma için raporları hazırlayabilecek yatkın olmak.

TBF Personel Alımı Başvuru Şekli;

Başvurular 30 Eylül 2022 tarihinde başlamış olup 15 Ekim 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular [email protected] adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.