Türk Telekom 9 Branşta Yüksek Maaşla Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom 9 Branşta Yüksek Maaşla Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom resmi kariyer internet sitesi aracılığıyla yayımlamış olduğu ilana göre 9 branşta personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alımlar için yüksek maaş ödemesi yapılacağı açıklandı. İlana ilişkin detaylar haberimizde.

Türk Telekom İş İlanları

Türk Telekom kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 9 branşta personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre, farklı kadro ve pozisyonlarına yapılacak alımlar için en az lise mezunu adaylardan başlamak kaydıyla önlisans ve lisans mezunu adaylara da uygun unvanlara yer verildi. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın detayları haberimizde verilmiştir.

Kamu Personel Alımı İş İlanları

Erişim Teknikeri Alımı: Meslek Yüksek Okullarının ilgisayar, Elektrik, Elektronik, Telekomünikasyon ve Haberleşme ile ilgili bölümlerinden birinden mezun olmak ve İŞKUR’a kaydınızın olması gerekmektedir.
Siber Güvenlik Uzmanı/Uzman Yardımcısı Alımı: Mühendislik Fakültelerinden Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik-Haberleşme bölüm mezunu olmanız istenmektedir.

Veri Güvenliği ve Bütünlüğü Uzmanı/Kıdemli Uzmanı Alımı: Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği bölüm mezunu olan ve en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olan adaylardan alım yapılacaktır.

Kurumsal Saha Satış Sorumlusu Alımı: En az lise mezunlarından alım yapılacaktır. Bölüm şartı aranmamaktadır.

Veri Merkezi Tesis Operasyon Personeli Alımı: Önlisans seviyesinde Bilgisayar, Elektrik, Elektrik-Elektronik, Makine, İklimlendirme ve Soğutma bölüm mezunu olmanız gerekmektedir. B sınıfı sürücü belgesi istenmektedir.

Ticari ve Kurumsal Büro Memuru (Engelli) Alımı: Telekomünikasyon veya bilgi teknolojileri sektöründe minimum 3 yıl deneyimli olan ve MS Office programlarını kullanabilen adaylardan alım yapılacaktır.

Güvenlik Servis Yönetimi Uzmanı Alımı: Elektronik ve Haberleşme, Bilgisayar, Elektrik-Elektronik alanlarından birinden mezun olmanız gerekmektedir.

Mağaza Müdürü Alımı: Bölüm şartı aranmaksızın en az önlisans mezunlarından alım yapılacaktır.

Mağaza Satış Uzmanı Alımı: Bu kadro için de bölüm şartı aranmamaktadır. En az lise mezunlarından başlayarak alım yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Kurum tarafından başvurular başlamış olup başvurularınızı online olarak yapmanız gerekmektedir. Aşağıda verilmiş olan linki üzerinden çevrimiçi sistem aracılığıyla başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.