TÜBİTAK yüksek maaşlı kamu personel alım ilanı

TÜBİTAK yüksek maaşlı kamu personel alım ilanı

Resmi kamu personel alımı ilanları ile TÜBİTAK bünyesine yüksek maaşlı kamu personelleri alınıyor. TÜBİTAK personel alımı şartları neler? Kimler Başvurabilecek? Ayrıntıları haberimizde.

TÜBİTAK(Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu) tarafından yayınlanan resmi kamu personel alım ilanı ile kurumun Kocaeli yerleşkesinde çalıştırılacak 2 uzman yardımcısı alımı yapılacaktır.

tubitak-personel1.jpg

Yapılacak kamu personel alımında 1 kişi uzman yardımcısı/uzman olarak alınacak personelin Lisans Bölümleri Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar-Enformatik, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Matematik, Matematik-Bilgisayar, Matematik Mühendisliği, Fizik veya Fizik Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olması şartları bulunmaktadır.

tubitak-personel1.jpg
Yine 1 kişi alımı sosyal bilimler mezunları arasından alınacak olup adayların İşletme, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İşletme Bilgi Yönetimi veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmaları şartları bulunmaktadır.
Tübitak yüksek maaşlı personel alımına başvurmak isteyen adayların TÜBİTAK resmi internet sitesi üzerinden iş arayan kaydı yapmaları gerekmekte iş başvuru sistemi dışında başvurular kabul edilmemekte adayların en geç 15 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.