TÜBİTAK MAM 4 Kamu Personeli Alımı Başvuruları (AR-GE Personeli)

TÜBİTAK MAM 4 Kamu Personeli Alımı Başvuruları (AR-GE Personeli)

TÜBTAK MAM 4 kamu personeli alımı yapağını ilan etti. TÜBİTAK ilanında farklı unvanlarda 4 personel alımı yapacak. Başvuru yapacak adaylar için başvuru kılavuzu yayınlandı.

TÜBİTAK Kocaeli Araştırma Merkezi (MAM) yaptığı açıklamada alınacak 4 personelin Ar-Ge Personel olarak Kocaeli ilinde kurum bünyesinde görevlendirileceğini belirtti. Başvuru yapacak personeller için alım ilanı resmi gazete üzerinden kamuoyuna duyuruldu.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak personeller için başvurular Başvuru Sistemi olan Kariyer TÜBİTAK sayfası üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bunun ışında yapılacak başvurular kabul edilmeyeceği kurumca açıklandı. Başvuruların en geç 27 Ağustos 2021 tarihi saat 17:00’a kadar yapılması gerekmektedir.

Ar-Ge Personeli Alım Şartları

Ar-Ge birikimine ve sistematik proje yönetim tecrübesine sahip olmak, Belirli NACE kodları haricindeki sektörlerde azami sayıda tam zaman eş değer 15 Ar-Ge personeli istihdam etmek, İşletmenin diğer faaliyetlerinden ayrı bir şekilde örgütlenmiş ve kontrol edilebilir bir birime sahip olma şartları aranmaktadır.

Özel Şartlar

Çevre Mühendisliği dalında doktora mezunu olma, yer bilimleri, meteoroloji veya iklim alanlarından doktora mezunu olması, uzaktan algılama ve/veya görüntü işleme alanlarında doktora mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Not: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler İŞKUR resmi sitesi üzerinden veya kurumun sitesinden veya Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının resmi sitesinden görüntülenecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.