TÜBİTAK B ehliyetli en az lise mezunu 39 dağıtıcı ve memur alımı

TÜBİTAK B ehliyetli en az lise mezunu 39 dağıtıcı ve memur alımı

TÜBİTAK büyükşehirler için 39 kamu personeli alımı ilanları yayınladı. B ehliyeti olan ve en az lise mezunu adaylar arasından alım yapılacak. TÜBİTAK dağıtıcı ve memuru alımı ilanları arasında hangi şartlar bulunuyor.

TÜBİTAK B ehliyetli en az lise mezunu adaylar arasından 39 dağıtıcı ve memur alımı yapacak. TÜBİTAK kamu personeli alımı ilanlarına başvuru yapacaklar lise, önlisans ve lisans mezunu olabilecek. Adaylar 8 Mart 2021 ve 12 Mart 2021 tarihleri arasında İŞKUR iş ilanları üzerinden alacak.

Alımı İstanbul, Ankara ve Kocaeli şehirleri yapacak. Başvuru yapacak adaylar İŞKUR ilanları internet ortamında başvuru yapabilecek.

Dağıtıcı 3 kişi Kocaeli için; lise mezunu olması gerekmektedir.

Şoför 2 kişi Ankara için; lise mezunu olması gerekiyor.

Teknisyen 8 kişi Ankara için; Teknik lise mezunları başvurabilir.

Teknisyen Kocaeli 3 kişi için; meslek liseleri mezunu olması gerekmektedir.

tubitak-kamu-ilanlari.jpg

Dağıtıcı 3 kişi İstanbul ve Kocaeli (engelli) için; lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Memur alımı 1 kişi Ankara için; Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları ve Maliye önlisans mezunu olması gerekiyor.

Memur alımı Kocaeli 1 kişi; Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Sekreterlik önlisans mezunu olması gerekiyor.

AR-GE personeli alımı (araştırmacı) Ankara 2 kişi; lisans klavuzda belirtilen bölüm mezunu olması gerekiyor. Tekniker ve teknisyen alımı 4 kişi Kocaeli Gebze (engelli) için; önlisans bölümü mezun olması istenmiştir.

Yönetici asistanı alımı 2 kişi İstanbul ve Kocaeli (engelli) için; Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı önlisans mezunu olması gerekmektedir.

Teknisyen ve tekniker alımı 10 kişi Ankara (Engelli) için; Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Teknolojisi, Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Elektromekanik Taşıyıcılar, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Grafik Tasarımı, Harita ve Kadastro, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Mekatronik, Metal İşleri, Metalürji, Yapı Tesisat Teknolojisi önlisans mezunu olmaları gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.