TÜBİTAK 71 Kamu Personeli alımı İlanına Başvuru Kariyer Sayfası

TÜBİTAK 71 Kamu Personeli alımı İlanına Başvuru Kariyer Sayfası

TÜBİTAK kamu personeli alımı için ilanlar yayınladı. Kariyer başvuru sayfası ile ilanlara başvuru kabul etmeye başladı. TÜBİTAK ilanlarına başvuru şartları ile şekli adayların erişimine açıldı.

TÜBİTAK kamu personeli alımı başvuruları alınmaya başlandı. TÜBİTAK SAGE ve MAM başvuru kariyer sayfası üzerinden başvuru kabul etmeye başladı. TÜBİTAK ilanlarında genel başvuru şartları ve şekli nasıl olacak.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından gelen son dakika açıklamasına göre MAM ve SAGE’de görevlendirmek üzere 71 kamu personeli alacak. Kurumun Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre başvuru yapmak isteyen adaylar kariyer sayfasını kullanacak.

Başvuruları 7 Haziran 2021 ile 28 Haziran 2021 tarihleri arasında elektronik ortamda alınacak.

Uzman yardımcısı alımı 9, kısmi süreli proje personeli alımı 41 ve AR-GE personeli alımı 21 kişi olarak toplamda 71 kişi istihdam edilecek.

Türkiye'nin teknoloji üssü kurumları arasında yer alan ve önemli bir yeri bulunan TÜBİTAK'ta çalışmak isteyenler Ankara ve Kocaeli şehrinde görev verilecektir.

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler, TÜBİTAK'ın internet sayfasının (www.tubitak.gov.tr) yanı sıra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer alıyor.

İş başvurularının TÜBİTAK iş başvuru sistemi "https://kariyer.tubitak.gov.tr" üzerinden gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.