TİKA VE TÜRASAŞ 13 Daimi İşçi Alımı! Ocak Ayı Başvuruları

TİKA VE TÜRASAŞ 13 Daimi İşçi Alımı! Ocak Ayı Başvuruları

TİKA ve TÜRASAŞ kadrolarına Ocak ayı içerisinde 13 daimi işçi alımı yapılacak. Yapılacak olan alım daimi olup kadrolu olacaktır. KPSS şartı, yaş şartı ve diğer istenilen nitelikler neler? başvuru ekranı haberimizde yer verildi.

Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii A.Ş. ile Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı kadrolarına daimi işçi alımı yapılıyor. 2023 yılı Ocak ayı içerisinde yapılacak alım için başvuru şartları belli oldu. İlanların niteliklerine dair sorularınızı yazdık.

TÜRASAŞ Daimi İşçi Alımı Nitelikleri

Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii (TÜRASAŞ) bünyesine daimi olarak işçi alımı yapılıyor. Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii ortalama 15.321 TL maaşla 3 işçi istihdamı yapıyor.

TÜRASAŞ Daimi İşçi Alımı Şartları

TÜRASAŞ işçi alımı başvurusu için 657 DMK kanunları kapsamında genel şartları taşınması isteniliyor. Ayrıca adayın Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması da istenilmektedir. Başvurular 16 Ocak 2023 tarihine kadar sürecek. Başvuru süreci Kariyer Kapısı üzerinden yapılacak.

TÜRASAŞ İşçi Alımı İçin Tıklayın.

TİKA 10 Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Ocak ayı için başvuru almaya başladı. TİKA farklı kadrolarda yapacağı alım için KPSS şartı istiyor mu? TİKA 6 farklı kadroda 10 kamu personeli alımı yapıyor. Başvuru ekranı 23 Ocak 2023 tarihine kadar açık kalacak.

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) 09 Ocak 2023 tarihinde yayınladığı kamu personeli alımı ilanı 23 Ocak 2023 tarihinde sona erecek. Kurum başvuru ekranı olarak TİKA kariyer kapısı üzerinden açtı.

TİKA Kamu Personeli Alımı İçin Tıklayın.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.