TİKA Lise Mezun 13 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bitiyor

TİKA Lise Mezun 13 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bitiyor

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), kalkınma alanında yürüttüğü uluslararası iş birliği projelerine güç katmak için 13 yeni kamu personel alımı yapıyor. En az lise mezunu adaylar için önemli bir fırsat sunuyor.

TİKA'nın yayınladığı ilana göre, farklı niteliklere sahip adaylar; şoför, destek personeli, aşçı, koruma ve güvenlik görevlisi gibi pozisyonlarda görev alabilecek. Başvurular 21 Mayıs 2024 tarihine kadar TİKA kamu personel alımı resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılabilecek.

TİKA Personel Alımı Başvuru Şekli, Yeri Ve Zamanı

Adaylar başvurularını 21 Mayıs 2024 tarihi bitimine kadar e-Devlet üzerinde TİKA Başkanlığı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üzerinden elektronik ortamda yapacaktır.

TİKA, 1992 yılından bu yana Türkiye Cumhuriyeti adına uluslararası kalkınma iş birliği faaliyetleri yürüten önemli bir kurum. Dünyanın dört bir yanında yürüttüğü projelerle, eğitimden sağlığa, tarımdan altyapıya kadar birçok alanda kalkınmaya destek oluyor. Bu doğrultuda, TİKA'nın yürüttüğü faaliyetlerde aktif rol almak isteyen ve kamu hizmetine kendini adamayı hedefleyen lise mezunu gençler için bu alım süreci kaçırılmayacak bir fırsat olarak değerlendiriliyor.

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı insan kaynakları politikasını liyakat ve eşitlik temelleri üzerine kurarak, tüm adaylara adil ve şeffaf bir süreç vadediyor. Alım sürecinde, adayların mesleki bilgi ve becerilerinin yanı sıra TİKA'nın değerleriyle uyumlu kişisel özelliklere sahip olmaları da önem taşıyor.

TİKA kamu iş ilanları sunduğu bu önemli kariyer fırsatı hakkında detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak için adresi ziyaret edilebilir.

TİKA Memur Alımı Başvuru Kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.