Ticaret Bakanlığı 18 Kadroda 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Başlıyor

Ticaret Bakanlığı 18 Kadroda 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Başlıyor

Ticaret Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Son başvuru tarihleri açıklandı. Ticaret Bakanlığı 18 kadroda 4/B sözleşmeli personel alımı başvuruları başlıyor.

Bakanlık bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. Yayınlanan ilana göre Ticaret Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 18 adet sözleşmeli Bilişim personeli alımı yapıyor. Bilişim personeli alımı için başvuru özel şartları açıklandı. Başvurular en geç 1 Eylül 2022 tarihine kadar yapılmalıdır.

Ticaret Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Başvuru Özel Şartları :

Adayların fakültelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği yazılım mühendisliği elektrik mühendisliği elektronik mühendisliği elektrik elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

Yazılım tasarım ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya Büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık deneme sahip olması gerekmektedir.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulları ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmak.

Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya muaf olmaları gerekmektedir.

Hizmetin gerektirdiği nitelikler ile muhakeme temsil yeni teknolojileri takip etme öğrenme ve Araştırma hızlı öğrenme ve kendini geliştirme Analitik düşünebilme akım çalışmasına Yazgın olma ve İletişim becerisi yüksek olma yoğun ve stresli iş temposuna ayak uydurabilme ve belgelemeye önem vererek belgeleme yeteneklerine sahip olmak.

Bakanlık Personel Alımı Başvuru Şekli Ve Tarihi:

Başvuruların geç 1 Eylül 2022 tarihine kadar yapılmış olmalıdır. Başvurular Ticaret Bakanlığı kariyer kapısı üzerinden yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.