THY Yer Hizmeti Tecrübesiz Personel Alımı İŞKUR’da

THY Yer Hizmeti Tecrübesiz Personel Alımı İŞKUR’da

Türk Hava Yolları Yer Hizmetleri Tecrübesiz personel alımı İŞKUR başvuruları Kasım ayı başında sona erecek. En az ilkokul mezunu adaylar ve 40 yaşını bitirmemişler başvuru yapabilir. THY personel alımı tüm detayları…

THY Tecrübesiz Personel Alımı Duyurusu

Türk Hava Yolları personel alımı için İŞKUR ilanları yayınlayarak başvuru kabul ediyor. Adaylar online olarak başvuru yapabilecek. En az ilkokul mezunu ve 40 yaşını bitirmeyen adaylar başvuru yapabilecek. Normal alımlar birlikte engelli alımları yapılmaktadır. Her ilan karşılığında bulunan numaralar ile Türkiye İş Kurumuna başvuru yapılacak.

İşçi Alımı

İstanbul Havalimanı yer ekipleri hizmeti 10 personel alımı yapmaktadır. Alıma başvuruları Türkiye İş Kurumu 00006322662 numarası ile yapılacak. Başvuruları 30 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar devam ediyor. Normal alım olarak ilan edilmiştir.

thy-tecrubesiz-personel-alimi.jpg

Gazaltı kaynağı, elektrot kaynağı veya argon kaynağı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Kaynakçı Sertifikasına sahip, Ölçüm aletlerini kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Dikkatli, titiz, işini önemseyen kaynak operatörü çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi Alımı

İstanbul Halkalı 3 temizlik görevlisi alımı engelli adaylar arasından yapılmaktadır. Alıma başvuru yapacaklar en az ilköğretim mezunu olabilecek. İstanbul şehrinden başvuru kabul ediliyor. Tecrübeli tecrübesiz olarak alım gerçekleşecektir. Başvuruları 00006329968 İŞKUR ilanları numarası ile yapılacak. 3 Kasım 2021 tarihinde başvuru sona erecek.

Kamu İşçi Alımı

İstanbul 4 kişi beden işçi alımı yapacağını ilan etti. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları alıma başvuru yapacak. Bu alıma başvuru İstanbul şehrinden istenmektedir. Engelli personel alımı ilanları olarak ilana çıkılmıştır. Başvuruları 00006329958 İŞKUR iş ilanları numarası ile yapılacak. 3 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edecek.

Bu ilanların tamamında ikamet şartı aranıyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum