TEİAŞ personel alımı 5 şehre yapacak

TEİAŞ personel alımı 5 şehre yapacak

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. personel alımı yapacağını açıkladı. TEİAŞ sürekli işçi kadrolarında alımları nasıl yapacak. Başvuru yapacaklar hangi şartlar aranacak. Başvuru tarihi ve yeri neresi olduğu detayları haberimizde…

TEİAŞ PERSONEL ALIMI

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. personel alımı için ilana çıktı. İlana göre İstanbul, Isparta, Kayseri, Erzurum ve Konya şehirlerine alım yapılacak. TEİAŞ sürekli işçi alımı detayları ve kılavuzları şöyle sunuldu.

İşyeri, ili, unvanı ve sayısı aşağıda belirtilmiş olup işgücü talebine başvuru yapmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında 01 Mart 2021 tarihinde yayımlanacak ilanı takip etmesi ve başvurusunu belirtilen sürede Türkiye İş Kurumu'na yapması gerekmektedir.

turkiye-elektrik-iletisim-as.jpg

ISPARTA, İSTANBUL, KAYSERİ VE ERZURUM 4 KİŞİ ŞARTLARI

Lise ve dengi okul mezunu olmak. Askerlikle ilişiği olmamak (Yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak). İlgili Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşımak. Öncelik hakkına sahip olarak başvuran adaylar için öncelik durumunu gösterir belge. Eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olduğunu belgelendirmek.

KONYA VE KAYSERİ 2 KİŞİ ŞARTLARI

Lise ve dengi okul mezunu olmak. Engelli Sağlık Kurulu Raporu ile en az %40 engeli olduğunu belgelendirmek. İlgili Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşımak. Öncelik hakkına sahip olarak başvuran adaylar için öncelik durumunu gösterir belge olması gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.