TCK 1. Bölge Müdürlüğü 8 Düz İşçi ve Kamu Personeli Alımı

TCK 1. Bölge Müdürlüğü 8 Düz İşçi ve Kamu Personeli Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınladığı ilana göre 3 şehre 8 düz işçi alımı ve kamu personeli alımı yapıyor. İŞKUR başvuru numaraları ile tarihi haberde sunulmuştur.

TC. Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü İŞKUR ilanları yayınlayarak 8 düz işçi alımı ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İlana göre İstanbul, Kocaeli ve Edirne şehirlerine alım gerçekleşecektir.

Her şehrin ayrı başvuru numarası ve şartları olduğu üzere başvuru yapacaklar bu numaraları kullanacaktır. İŞKUR ilan numarası ile başvuru 8 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar yapılabilir.

Önlisans-Düz işçi alımı (aşçı) 2 için: adayların, aşçılıkla ilgili her hangi bir bölüm mezunu olmaları ya da ilgili bölüm mezunu olmayanların 'milli eğitim bakanlığı onaylı aşçılık veya fırın ustası sertifikalarından bir tanesine sahip olmaları gerekmektedir. 18 ile 35 yaş arasında olanların başvurusu alınacak.

Eski hükümlü veya TMY (terörle mücadelede yaralanan) statüsünde olanların başvurusu alınacak. Başvuruları 00006380736 iş ilan numarası ile yapılacak. İstanbul.

Beden İşçisi alımı 1 kişi önlisans mezunu olması ve KPSS sınavına girmiş olma şartı aranmaktadır. Adaylar 18 ile 35 yaş arasında olması isteniyor. 00006380780 ilan numarası ile başvuru kabul ediliyor. İstanbul. Eski hükümlü veya TMY olması isteniyor.

Beden işçi alımı 2 kişi Kocaeli şehrine önlisans mezunu ve KPSS ye girmiş olma şartı ile alınacak. Başvuruları 00006380903 İŞKUR ilan numarası ile yapılacak.

Büro işçi alımı 2 kişi önlisans mezunu olarak başvuru kabul edilecek. Edirne şehrine 18 ile 35 yaş arasında olanlardan alım gerçekleşecektir. 00006380983 İŞKUR ilanları numarası ile başvuru alınacak. Eski hükümlü ve TYM olması isteniyor.

Büro işçisi alımı 1 kişi lisans mezunu adaylar arasından alım yapılacak. Engelli olanlar başvuru yapabiliyor. Başvuruları 00006381103 iş ilan numarası yapılacak. Edirne şehri alımı yapıyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum