Tarım Kamu Personeli Alımı (KPSS’siz ve yaş şartsız)

Tarım Kamu Personeli Alımı (KPSS’siz ve yaş şartsız)

Tarım Kredi Kooperatifleri kamu personel alımı duyurusu yayınladı. Yayınlanan duyuruya göre proje kapsamında alımlar gerçekleşecektir. Başvurular KPSS’siz ve yaş şartız olarak yapılacak.

Tarı Kredi Kooperatifleri kamu personeli alımı duyurusu yaptı. Tarım istihdam duyurusuna göre başvuru mektup örneği ve özgeçmiş ile yapılacak. Her iki form sayfa sonunda bulunuyor.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği geliştirilmiş pazar bağlantıları ile mültecilere ve Türkiye vatandaşlarına kayıtlı tarım istihdamı desteği projesi kapsamında kişisel verilerin korunması uzmanı alımı yapılacak.

tarim-kredi-kooperatifleri-personel-alimi.jpg

Başvuru yapacak adaylar öz geçmiş doldurmaları istenmektedir. Adaylar eğitimleri ile deneyimleri varsa ana nitelikler bölümüne yazarak başlayacak.

Uzmanlık eğitimi alındı ise tarihleri ile birlikte yazılması istenmektedir.

Kişinin dil eğitimi var ise hangi düzeyde olduğunu belirtmesi gerekmektedir. En sonunda tarih ve ıslak imza ile başvuru sonuçlandırılacak.

Adaylar başvurularını P171543 Proje No’lu geliştirilmiş pazar bağlantıları ile mültecilere ve Türkiye vatandaşlarına kayıtlı tarım istihdamı desteği projesi kapsamında danışman istihdamına yönelik ilanınıza/davetinize istinaden CS3.1-18A İhale No’lu “Kişisel Verilerin Korunması (KVK) Uzmanı” pozisyona başvuruda bulunmaktayım. Dilekçesi yazması gerekmektedir.

Başvuru adresi: Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri yukarı Bahçelievler, Wilhelm Thomsen caddesi no: 7 daire 7 Çankaya/Ankara adresine posta ile yapılacak. İletişim numarası olarak 0312 216 40 00 verilmiştir. Adaylar ön bilgi alarak başvuru yapması isteniyor. Her hangi bir öğrenin ve yaş şartı belirtilmemiştir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.