Tapu ve Kadastro 425 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bu Gece Başladı

Tapu ve Kadastro 425 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bu Gece Başladı

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü tarafından 14 Kasım 2022 tarihin de yayınlanan kılavuza göre 425 devlet personeli alımı ilanı için başvurular bugün gece başladı. Adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklardır. Son başvuru tarihi 11 Aralık 2022

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre 1 büro personeli ve 424 tekniker alımı yapılacaktır. 425 devlet memuru alımları için 81 ilden başvurular alınacaktır. 4/B sözleşme kapsamın da işe alınacak personellere yüksek maaş ödemesi yapılması bekleniyor.

Tapu Kadastro Müdürlüğü Alım Yapılacak Şehirlerin Listesi

“3 Afyonkarahisar, 5 Ağrı, 2 Aksaray, 4 Antalya, 2 Ardahan, 1 Artvin, 4 Aydın, 8 Balıkesir, 2 Batman, 2 Bayburt, 2 Bingöl, 1 Bolu, 1 Burdur, 10 Bursa, 6 Çanakkale, 2 Çankırı, 1 Çorum, 7 Denizli, 1 Düzce, 7 Edirne, 4 Erzurum, 5 Gaziantep, 2 Giresun, 2 Gümüşhane, 1 Hakkari, 1 Hatay, 1 Iğdır, 24 İstanbul, 8 İzmir, 1 Karabük, 3 Kars, 9 Kastamonu, 2 Kayseri, 5 Kırklareli, 1 Kilis, 1 Kocaeli, 6 Konya, 2 Kütahya, 7 Manisa, 2 Muğla, 1 Nevşehir, 1 Niğde, 1 Rize, 7 Sakarya, 3 Siirt, 1 Sinop, 2 Sivas, 3 Şanlıurfa, 8 Tekirdağ, 1 Tunceli, 1 Van, 1 Uşak, 2 Yalova ve 4 Yozgat.”

kamu-personeli-alimi.jpg

Devlet Memuru Alımı Kadro Dağılımı Nedir?

Tapu ve Kadastro tarafından yayınlanan kılavuza göre;

352 Tapu Müdürlüklerin de sözleşmeli tekniker alımı,

73 Kadastro Müdürlüğü sözleşmeli tekniker alımı,

1 kadastro müdürlüğü büro personeli alımı yapılacaktır.

Tapu Kadastro Müdürlüğü Başvurularında İstenilen Eğitim Şartı Nedir?

Tekniker alımı unvanına başvuru yapacak olan adaylardan Tapı Kadastro Meslek Yüksek Okulu, Tapu ve Kadastro, Tapu Kadastro, Harita, Harita ve Kadastro, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği bölümlerinden en az birinden mezun olmaları istenmektedir.
Büro personeli unvanına başvuru yapacak olan adaylardan ise, önlisans düzeyin de Emlak Yönetimi, Emlak ve Emlak Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi ve Pazarlama bölümlerinden en az birinden mezun olmaları gerekmektedir.

devlet-personeli-alimi.jpg

Memur Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

1 Aralık 2022 tarihi itibariyle Tapu Müdürlüğü başvuruları başladı. Adaylar başvurularını 11 Aralık 2022 tarihine kadar tamamlamış olması gerekmektedir. Sözleşmeli tekniker ve büro personeli adayları başvurularını e-devlet üzerinden Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü - Kariyer Kapısı - Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. Elektronik olarak yapılmayana başvurular kamu kurumu tarafından dikkate alınmayacaktır.

Detaylar için tıklayınız.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.