SYDV Yeni Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranları (4 Şehir Alım)

SYDV Yeni Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranları (4 Şehir Alım)

SYDV tarafından yapılan kamu personeli alımı iş ilanları Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü sayfasında yayınlanmaya devam ediyor. SYDV bünyesine 4 şehirde çalıştırılacak personeller için başvuru şartları ve boş kadro ve ünvanlar yayınlandı.

SYDV bünyesinde 4 şehirde belirsiz süreli çalıştırılmak üzere yeni kamu personeli alımı yapılacak. SYDV tarafından yapılan açıklamalarla Adana, Ankara, Diyarbakır, İstanbul ve Tekirdağ illerine farklı kadrolarda personel alımı yapılıyor.

SYDV İlanları Memur Alımı İller Bazında Açılan Boş Kadro ve Ünvanlar

Adana Devlet Personel Alımı

Adana Seyhan SYDV tarafından 2 devlet personel alımı yapılacak ve 2 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi 1344321-1344320 ilan numaraları ile yayınlandı. SYDV personel alımı için son başvuru tarihi 31 Aralık 2021 olarak açıklandı.

Ankara Mamak SYDV Personel Alımı

Ankara Mamak SYDV bünyesine 1343594 ilan numarası ile 1 kişi muhasebeci ünvanı ile alınacak olup adayların 30 Aralık 2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekiyor.

Diyarbakır Personel Alımı

Diyarbakır Hazro SYDV personel alımı için 1344946 ilan numarası ile sosyal yardım ve inceleme görevlisi 1 kişi personel alımı için başvuruların 31 Aralık 2021 tarihine kadar yapılması ve 04 Ocak 2022 tarihine kadar başvuru evraklarının teslimi gerekiyor.

İstanbul Personel Alımı

İstanbul Çatalca SYDV personel alımı ilanı ve 1343048 ilan numarası ile 1 kişi büro görevlisi alımı, 1343047 ilan numarası ile 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için adayların başvurularını bugün yani 24 Aralık 2021 mesai bitimine kadar yapmaları ve 29 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru evrakı teslimi yapmaları gerekiyor.

Tekirdağ Personel Alımı

Tekirdağ Kapaklı SYDV bünyesine personel alımı 1344570 ilan numarası ile 1 Büro Memuru alımı, 1344571 iş ilan numarası ile 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacak olup adayların 31 Aralık 2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları ve 04 Ocak 2022 tarihine kadar başvuru evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir.

SYDV Personel Alımı Başvurularda Adayların

Türk Vatandaşı olması,

Adayların 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmaları,

Askerlik görevlerini yapmaları muaf olmaları ya da askerlik ilişiği olmaması,

Adayların lisans mezunu olması,

Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puanı asgari 60 olması gibi başlıca şartlar aranmakta olup ilgilenen adayların aşağıda vereceğimiz bağlantıyı internet tarayıcınızın adres çubuğuna yazarak ilan numaralarına göre SYDVler bünyesine alınacak personel seçimlerinde aranan özel şartlara ulaşabilirsiniz.

Başvuru yapacak adayların “vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Bilgilendirme.aspx” adresini kullanmaları gerekiyor.

sydv-personel-alimi-is-ilanlari.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.