SYDV kadrolu 4648 TL Maaşla Memur ve Kamu Personeli Alımı

SYDV kadrolu 4648 TL Maaşla Memur ve Kamu Personeli Alımı

Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafınca kamu personeli alımı gerçekleştirileceği vakıf ilan sayfası üzerinden ilan edildi. Paylaşılan ilanda SYDV vakfına kamu personeli temini yapılacak.

SYDV Kamu Personeli Alımı Duyurusu

SYDV vakfına kamu personeli alımı temini yapılacak. Başvuruda bulunacaklar için SYDV vakfına 2 farklı unvanda alım gerçekleştirilecek. Alımı yapılacaklara ortalama 4648 TL maaş ödemesi yapılacak.

Alımı yapılacak unvanların ise 1 adet muhasebeci alımı ve 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı  olmak üzere 2 farklı unvanda 2 adet memur alımı yapılacaktır.

Başvuru Nasıl Yapılır?

İstanbul Kaymakamlığına bağlı olarak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı bünyesinde çalışmak isteyenler için başvurular online olarak aile ve çalışma bakanlığının sitesine yapılacaktır. Başvurular online olarak sadece vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/ resmi internet sitesine e-Devlet girişi yaparak başvurularını tamamlaya bileceklerdir.

Belirtildiği üzere başvurular sadece online olarak yapıla bilecek olup şahsen veya başka türlü yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlana başvurular bu gün saat 23:59 saatinde sona ereceği kurumca ilan kısmında yayınlandı.

Öğrenim Şartları

Muhasebeci olmak isteyenler için öğrenim şartı için işletme, iktisat, muhasebe ve finans yönetimi, ekonomi bölümleri gerekmektedir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi: halkla ilişkiler, sosyoloji, sosyal hizmet, psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, iletişim fakültesi, bilişim fakültesi, fen edebiyat fakültesi, sosyal bilimler bölümlerin herhangi bir bölümlerinden mezunluk şartı aranıyor.

Genel ve Özel Şartlar

Muhasebeci olmak isteyenler için başvuru şartı olarak daha önceye ait 5 yıllık tecrübe sahibi olma, yüksek derecede Microsoft Office programlarını bilme ve bilgisayarı kullanma şartları ile alım yapılacaktır.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi için ise adaylardan sosyal iletişim becerisi yüksek olanlar arasından alım yapılacak olup, kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan almış olma ve erkek olma şartları da ek olarak aranmaktadır.

Yeni sayfada açarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru adresi: vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.