SYDV en az lise mezun 55 yaş sınırlı 101 kamu personeli alımları

SYDV en az lise mezun 55 yaş sınırlı 101 kamu personeli alımları

SYDV bünyesine Türkiye genelinde kamu personeli alımları devam ediyor. Türkiye genelinde il il başvuruları devam eden SYDV 101 kamu personel alımları başvuru tarihleri, başvuru yerleri haberimizde.

Türkiye genelinde SYDV (Sosyal Yardımlaşma Vakıfları) bünyesine 101 kamu personeli alım başvuruları devam etmekte alınacak personel ilanlarının birçoğu ilanın açıldığı yerde ikamet etme şartı bulunmaktadır. İlanlara bu hususu bilerek bakmanız lehinize olacaktır.

AYDIN Buharkent SYDV 4 kamu personeli alımı

Aydın Buharkent SYDV bünyesine Temizlik personeli olarak 25 ile 45 yaş aralığında, meslek liseleri hasta ve yaşlı bakım bölümü mezunu veya halk eğitim merkezleri tarafından verilen hasta ve yaşlı hizmetleri alanı kurs programı kapsamında ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okullardan mezun olanların sertifikasının bulunan ve başvuru tarihine kadar en az 6 ay Buharkent’te ikamet etmiş ve halen etmekte olan 3 bayan 1 erkek 4 kamu personeli alınacak.

Adayların 15 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını Buharkent Hükümet Konağı İstiklal Mah.25 Sok. No:2 adresine yapmaları gerekmekte.

Düzköy SYDV 1 kamu personeli alımı

Düzköy SYDV bünyesine kişi şoför olarak geçici süreli olarak alınacak. Personel adaylarının 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olması bay ve en az ilkokul mezunu olması, B sınıfı ehliyetinin bulunması, Düzköy ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması şartları bulunmakta.

Başvurular 08 Mart 2021 tarihine kadar Orta Mah. Değirmen Sok. No:5 Hükümet konağı Kat:1 adresinde sorumlu kişiye yapılacak.

Silifke SYDV 6 kamu personeli alımı

Silifke SYDV bünyesine 6 kamu personeli geçici pozisyonda çalıştırılmak üzere alınacak. Alınacak personellerin en az lise mezunu olması, erkek adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Silifke ilçe sınırlarında ikamet etmesi şartları bulunmakta.

Başvurmak isteyen adayların 15 Mart 2021 tarihine kadar Silifke Sosyal Yardımlaş ve Dayanışma Vakfı bürosuna başvurularını yapmaları gerekmekte.

ailesosyal123.jpg

Şahinbey SYDV 2 bayan kamu personeli alımı

Şahinbey SYDV bünyesine alınacak 2 bayan personel hizmet binası temizlik işi yapacaklar ve 9 ay süreli geçici olarak çalışacaklar.

Önemli başvuru şartları ise adayların 25 ile 40 yaş aralığında olması, Şahinbey veya Şehitkâmil ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması, en az ilkokul mezunu olması şartları bulunmaktadır.

Başvurular 10 Mart 2021 tarihine kadar Şahinbey Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına yapılacak.

Olur SYDV 4 temizlik personeli alımı

Olur SYDV bünyesine alınacak 4 kamu personeli geçici olarak alınacak adayların 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olması, olur ilçesinde son 6 aydır ikamet etmesi, erkek adayların B sınıfı ehliyetinin bulunması, adayların tercihen lise mezunu olması Hasta ve Yaşlı Bakım Sertifikasına ve Hijyen belgesine sahip olmaları şartları bulunmakta.

Şartları taşıyan adaylar başvurularını 14 Mart 2021 tarihine kadar OLUR SYDV Hükümet konağı giriş kat Erzurum adresine yapmaları gerekmekte.

Otlukbeli SYDV 2 kamu personeli alımı

Otlukbeli SYDV bünyesine 1 koordinatör ve 1 temizlik görevlisi 9 ay süre ile geçici olarak alınacak. Alınacak personellerin Otlukbeli sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, koordinatör adayları için en az lise mezunu olması ve 20 ile 35 yaş aralığında bulunması, temizlik personeli için öğrenim şartı aynı olup sadece 30 ile 50 yaş aralığında bulunması şartı bulunmakta.

Adayların başvurularını 10 Mart 2021 tarihine kadar Şehitler Mahallesi Hükümet Caddesi Hükümet binası No:11 Otlukbeli Erzincan adresine yapmaları gerekmekte.

Oltu SYDV 1 erkek 2 kadın kamu personeli alımı

Oltu SYDV bünyesine geçici olarak 3 temizlik personeli geçici olarak alınıyor. Adayların ilçe sınırları içerisinde son altı aydır ikamet ediyor olması, tercihen lise mezunu olması, Hasta ve Yaşlı Bakım sertifikası ve Hijyen belgesi sahibi olması, erkek adaylar için B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gibi başlıca şartlar bulunmakta.

Başvur işlemleri için adayların 15 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını Oltu SYDV Hükümet konağı Oltu/Erzurum adresine yapmaları gerekmektedir.

Yusufeli SYDV 10 kamu personeli alımı

Yusufeli SYDV bünyesine 10 kişi Temizlik Görevlisi ve Beden işçisi 10 süreli geçici olarak alınacak. Başvuru için başlıca şartlar arasında ise başvuru tarihinde adayların 18 yaşını bitirmiş olması, son altı aydır başvuru yaptığı köyde ikamet ediyor olması, en az ilkokul mezunu olması şartları bulunmakta.

Adaylar başvurularını 08 Mart 2021 tarihi mesai saati bitimine kadar Merkez Mahallesi Hükümet Konağı Kat:1 Yusufeli adresine yapmaları gerekmekte.

sydv145.jpg

Bayramören SYDV 2 Bayan 1 Erkek kamu personeli alımı

Bayramören SYDV bünyesine alınacak 2 bayan ve 1 erkek kamu personeli genel temizlik görevlisi olarak geçici sözleşmeli alınacaklar. Adayların 2 ay deneyim süresi olması,  en ez ilkokul mezunu olması, yaşlı bakım veya engelli bakım sertifikasına sahip olmaları, Bayramören ilçesinde 04 Mart tarihi itibariyle 1 yıldır ikamet ediyor olması,  erkek adayların B sınıfı ehliyetini olması, adayların 45 yaş altında olması gibi şartları bulunmakta.

Adaylar başvurularını 11 Mart 2021 tarihine kadar Bayramören SYDV Müdürüne yapmaları gerekmekte.

Uğurludağ SYDV Temizlik İşçisi 5 kamu personeli alımı

Uğurludağ SYDV bünyesine geçici usulde çalışacak 5 temizlik işçisi kamu personeli alınacak. Alınacak personellerin 2 ay iş deneyimi olması, 19 yaşını bitirmiş ve 45 yaşını doldurmamış olması,  son 3 ay ilçede ikamet etmiş olması, geriatri veya lise mezunu olması şartları bulunmaktadır.

Adayların başvurularını 19 Mart 2021 tarihine kadar Uğurludağ SYDV müdürüne yapmaları gerekmektedir.

Sulusaray SYDV 1 erkek 4 bayan kamu personeli alımı

Sulusaray SYDV bünyesine alınacak 1 erkek 4 bayan temizlik görevlisi kamu personelleri geçici olarak alınacak.

Adayların 1 ay tecrübe sahibi olması, 18 yaşını bitirmiş 55 yaşını doldurmamış olması,  erkek adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, 6 aydır Sulusaray Tokat ilçesinde ikamet ediyor olması, geriatri mezunu adaylar öncelikli olacak bu bölümde başvuru olmazsa lise mezunu hasta ve yaşlı bakım konusunda sertifika sahibi adaylar alınacak.

Başvuruların 09 Mart 2021 tarihine kadar Sulusaray SYDV müdürüne yapılması gerekmekte.

Keskin SYDV 1 kadın 1 erkek Temizlik Personeli alımı

Keskin SYDV bünyesine 1 kadın 1 erkek geçici olarak çalıştırılacak 2 temizlik personeli alınacak. Alınacak personellerin Kırıkkale il sınırları içinde ikamet ediyor olması, 25 yaşını bitirmiş ve 45 yaşından gün almamış olması, en az lise mezunu olması, erkek adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olması baş şartlardandır.

Başvurular 12 Mart 2021 tarihine kadar Keskin kaymakamlık binası Vakıf müdürüne yapılacak.

Atkaracalar SYDV 2 kadın 1 erkek Evde Bakım İşçisi alımı

Atkaracalar SYDV bünyesine 2 kadın 1 erkek 3 evde bakım işçisi personel geçici olarak alınıyor. Adayların 2 tecrübeye sahip olması, en az ilkokul mezunu olması, yaşlı bakım veya engelli bakım sertifikasına sahip olması tercih sebebi olacak, Atkaracalar ilçesinde ikamet etmesi, 18 yaşını doldurmuş 45 yaşının altında olması şartları bulunmaktadır.

Başvurular 10 Mart 2021 tarihine kadar Atkaracalar SYDV müdürüne yapılacak.

Kiraz SYDV 3 Temizlik personeli alımı

Kiraz SYDV bünyesine geçici pozisyonda 3 temizlik personeli alımı yapılacak. Adayların 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olması, en az ilkokul mezunu olması, en az B sınıfı ehliyetinin olması ve aktif olarak araç kullanabilmesi, 22 Aralık 2020 tarihinden önce son bir yıldır ilçede ikamet ediyor olması şartları bulunmakta.

Adaylar başvurularını 17 Mart 2021 tarihine kadar Cumhuriyet Mahallesi Kurtuluş Caddesi No:24/1 Kiraz SYDV müdürlüğüne yapacaklar.

Yahyalı SYDV 4 Temizlik Elemanı alımı

Yahyalı SYDV bünyesine 4 kişi temizlik elemanı geçici süreli olarak alınacak. Alınacak kamu personellerinin kadınlarda 30 erkeklerde 25 yaşını bitirmiş ve 50 yaşından gün almamış olmaları, en az ilkokul mezunu olmaları, erkek adaylar için en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmaları şartları bulunmakta.

Adaylar başvurularını Seydili Mah.Seydili Cad. No:43A Yahyalı Kayseri adresine vakıf müdürüne yapacaklar.

Mezitli SYDV 5 Temizlik Personeli Alımı

Mezitli SYDV bünyesine 5 kişi temizlik personeli geçici olarak alınacak ve deneyim aranmıyor. Adayların 25 ve 40 yaş aralığında olması, meslek liseleri yaşlı bakım mezunları yada halk eğitim hasta ve yaşlı hizmetleri alanı kuru programı sertifikası olan ilkokul, lise mezun herkes başvurabilecek, başvuru tarihine kadar en az 6 ay mezitli’de ikamet etmiş ve hala mezitlide ikamet ediyor olmak şartları bulunmakta.

Başvurular 08 Mart 2021 tarihi mesai bitimine kadar Mezitli SYDV Çamlıca Mahallesi Fındıkpınarı Caddesi No:147 Mezitli Mersin adresine yapılacak.

Buharkent SYDV 1 Yardımcı Hizmetli personel alımı

Buharkent SYDV tarafından alınacak 1 hizmetli kamu personeli daimi olarak alınacak. Adayların 18 yaşını bitirmiş ve 40 yaşını doldurmamış olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması, en az lise mezunu olması, MEB onaylı kazan ateşlemeciliği sertifikası olması şartları bulunmaktadır.

Başvurular için adayların 25 Mart 2021 tarihine kadar Buharkent Hükümet Konağı İstiklal Mahallesi 25 Sok. No:2 Buharkent/Aydın adresi SYDV büro görevlisine yapılması gerekmekte.

ailesosyal123-001.jpg

İvrindi SYDV 1 Şoför ve 2 Temizlik personeli alımı

İvrindi SYDV bünyesine geçici olarak 1 Şoför ve 2 Temizlik görevlisi kamu personeli alınıyor. Alınacak personellerin 18 yaşını tamamlamış ve 50 yaşını doldurmamış olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması, İvrindi ilçesinde ikamet ediyor olması, temizlik personellerinin geriatri bölümü, yaşlı ve engelli bakım hizmetleri, hasta ve yaşlı refakatçiliği gibi bölümlerden mezun MEB onaylı bu bölümlerden sertifika sahibi olması gerekmekte.

Başvuru için adayların 15 Mart 2021 tarihine kadar İVRİNDİ SYDV bünyesine vakıf müdürüne başvurmaları gerekmekte.

İnebolu SYDV 1 Şoför 2 Temizlik Görevlisi Alımı

İnebolu SYDV tarafından yayınlanan iş ilanı ile alınacak personeller geçici süreli olarak alınacaklar ve deneyim aranmamakta. Adayların erkek adayların en az B sınıfı sürücü belgesi olması, şoför adaları için 35 ve 55 yaş arasında bulunması, temizlik personeli adayların 18 ile 50 yaş aralığında bulunması, İnebolu ilçesinde ikamet ediyor olmaları şartları bulunmaktadır.

Başvurular 11Mart 2021 tarihine kadar İnebolu SYDV vakıf müdürüne yapılacak.

Gerger SYDV 4 Temizlik Personeli alımı

Gerger SYDV 4 temizlik personeli alımı ile geçici olarak çalıştırılacak ve 2 ay deneyimli personeller alınacak. Adayların 18 yaşını bitirmiş ve 55 yaşını doldurmamış olması, bayan olması, en az lise mezunu olması,  son altı ay ilçede ikamet etmesi şartları bulunmaktadır.

Başvurular 08 Mart 2021 mesai bitimine kadar Gerger SYDV inceleme görevlisine yapılacak.

Samsat SYDV 3 Temizlik görevlisi alımı

Samsat SYDV bünyesine 2 deneyimli geçici 2 temizlik personeli alıyor. Alınacak personellerin 18 yaşını bitirmiş ve 55 yaşını doldurmuş olması, bayan olması, en az lise mezunu olması veya geriatri mezunu olması, başvur tarihi itibariyle son altı aydır ilçede ikamet ediyor olması şartları bulunmaktadır.

Başvurular 08 Mart 2021 tarihi mesai bitimine kadar Samsat SYDV inceleme görevlinse yapılacak.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum