SYDV 5 Bin TL Maaşla Aralık Ayı Memur ve Kamu Personeli Alımları

SYDV 5 Bin TL Maaşla Aralık Ayı Memur ve Kamu Personeli Alımları

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıflarına kamu personeli alımlarının yapılacağı açıklandı. 3 farklı SYDV’ nin paylaştığı ilana göre bünyelerine memur ve büro görevlisi alınacağı belirtilmiştir.

3 farklı Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıflarına kamu personeli alımı ve memur alımı yapılacağı açıklandı.

Yayınlanan ilana göre Adana Seyhan Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına, Ankara Keçiören Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına ve Eskişehir Seyitgazi Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına olacak şekilde alımlar yapılacaktır.

Adana Seyhan Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı İlanı

Adana Seyhan Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı tarafından yayınlanan 2 farklı ilana göre bünyesine 2 adet Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alımının yapılacağı ilanda paylaşılmıştır. Yayınlanan ilan numarası 1334357 ile 1334395 olarak başvuru yapılabilir.

Başvuru şartları: en az b sınıfı sürücü belgesi sahibi olma, üniversitelerin psikoloji ve sosyal hizmet lisans bölümünden mezun olma, yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olma, kpss sınavından en az 60 puan almış olan, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl sağlığı bulunmama ve son olarak bilgisayar programlarını kullana bilme şartı aranmaktadır.

Ankara Keçiören Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı İlanı

Vakfın bünyesine 2 adet büro görevlisi alımı yapılacağı kurumun yayınladığı tek ilanda kurum tarafınca yayınlanan ilanda belirtildi. Başvuru ilan numarası 1333701 olarak yayınlandı. Başvuruların 01 Aralık 2021 tarihine kadar yapılması gerekiyor.

Başvuru Şartları: en az b sınıfı ehliyeti olan, sosyal hizmet lisans bölümü mezunu olma, temel düzeyde bilgisayar becerisi sahibi olma, bay aday olan, kpss sınavına girmiş adaylar arasından alımlar yapılacaktır.

Eskişehir Seyitgazi Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı İlanı

Eskişehir Seyitgazi SYDV vakfının yayınlamış olduğu iş ilanına göre bünyesinde istihdam etmek üzere 1 adet Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru ilan numarası 1333407 olarak yayınlandı. Başvurular 30 Kasım 2021 tarihinde sonlanıyor.

Başvuru Şartları: iktisadi ve idari bilimler fakültesi, sosyoloji, psikoloji, psikolojik danışmanlık rehberlik ve sosyal hizmetler bölümlerinden herhangi birinden yüksek lisans mezunu olan, en az b sınıfı ehliyet, word, excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilme, sosyal iletişim becerisine sahip olma şartı aranmaktadır.

Başvurular Nasıl Yapılır

Başvuru yapacak adaylar için başvurular “https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr “adresine giriş yaptıktan sonra başvuru yapacağı ilana başvur seçeneğine tıklayarak başvurular yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum