SYDV 3 Şehir Kamu Personeli ve Büro Görevlisi Alımı Başladı

SYDV 3 Şehir Kamu Personeli ve Büro Görevlisi Alımı Başladı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları 3 şehir kamu personeli ve büro görevlisi alımı ilanı ile başvuruları başladı. SYDV başvuruları nasıl yapılacak. Vakıf ilanlarına kimler hangi tarihlerde başvuru yapabilir.

SYDV kamu personeli ve büro görevlisi alımı 3 şehir ilanı yayınlandı. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları alımları nasıl yapıyor. Hangi 3 şehir alımı yapacak. Her aday ilanın verildiği İl ve İlçede şahsen başvuru yapabilir. İşte başvuru şartları ve detayları…

Yozgat Aydıncık Büro Görevlisi Alımı İlanı

Görevin devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. ÖSYM tarafından 2019 ve 2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 6 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alınacak.

4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Halkla ilişkiler ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (PDR) bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasi Bilgiler Fakültesi bölümlerinden birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. En az B Sınıfı ehliyet, iyi derece araç kullanımı ve seyahat engeli olmamak,6 Milli eğitim bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikası sahibi olmak.

Kastamonu Araç Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı İlanı

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak görev yapmak üzere pozisyonu gereği 1 adet erkek personel alımı yapılacaktır. Alınacak personelde, Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak, KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olma, B sınıfı sürücü belgesine sahip olma ve adayın Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. 30 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar başvuru yapılabilir.

Batman Gercüş Sosyal Yardım İncelemeci Alımı İlanı

Fakültelerin Sosyoloji, psikoloji, Halkla ilişkiler, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, Maliye, Kamu yönetimi, Muhasebe, İktisat, İşletme Hukuk, Bilgisayar Mühendisliği ve Öğretmenliği, Matematik Türkçe ve Edebiyat öğretmenliği bölümlerinden mezun olması gerekiyor. En az B Sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olma şartları aranıyor. Başvuruları 25 Haziran 2021 tarihinde sona erecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.