Staj Yapacaklar Sizler İçin! DSİ 32 Öğrenim Dalında Stajyer Alıyor

Staj Yapacaklar Sizler İçin! DSİ 32 Öğrenim Dalında Stajyer Alıyor

Devlet Su İşleri DSİ 32 öğrenim dalında stajyer alımı yapıyor. Staj yapacak adayların bu fırsatı kaçırmamaları gerekiyor. DSİ merkez teşkilatlarında görevlendirilmek üzere üniversite öğrencilerine imkan sunuyor. Stajyer alımı detayları geldi.

Devlet Su İşleri DSİ yayınladığı duyuruya göre 32 farklı öğrenim dalında istihdam edilmek üzere Ankara merkez teşkilatı birimlerinde staj yapmak isteyenler için stajyer alımı yapıyor. DSİ stajyer alımı ile ilgili uyulması gereken kuralları, öğrenim dallarını ve başvuru tarihlerini duyuru yolu ile yayınladı.

Stajyer Alımı 32 Öğrenim Dalları Neler?

İnşaat Mühendisliği, İnşaat / İnşaat Teknolojisi (Önlisans), Elektrik Mühendisliği, Elektrik / Elektrik Ve Elektronik Teknolojisi (Önlisans), Makine Mühendisliği, Makine (Önlisans), Mimarlık, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı (Önlisans), Ziraat Mühendisliği, Tarımsal Yapılar Ve Sulama, Toprak Bilimi Ve Bitki Besleme, Tarım Ekonomisi, Tarla Bitkileri, Bahçe Bitkileri, Grafik Tasarımı, Jeoloji Mühendisliği, Hidrojeoloji Mühendisliği, İktisat, İstatistik, Kimya Mühendisliği, Kimya / Kimya Teknolojisi (Önlisans), Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Biyosistem Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Harita Ve Kadastro (Önlisans), Geomatik Mühendisliği, Meteoroloji Mühendisliği, Çevre Mühendisliği Ve Su Ürünleri Mühendisliği

Staj İle İlgili Uyulması Gereken Koşullar Neler?

Staj başvuru yapan adaylar stajlarını devam etmek zorundalar ve yaz okulu ile staj tarihleri aynı zamanda olmaması gerekmektedir.

Stajın verimli olabilmesi için öğrenci okuduğu bölüm öncelikli olmak üzere staj amiri kurumun her biriminde öğrenciyi görevlendirebilecektir.

İş kazası ve meslek hastalığı sonucu sigorta primi öğrenci stajyerin bağlı olduğu öğretim kurumu tarafından karşılanacaktır.

Birimlerin çalışma koşullarına, disiplin ve iş emniyetine dair kurallara uyması gerekmektedir.

Öğrenci stajda kullandığı iş aletlerine özenle kullanması gerekmektedir. Bu şartlara uymayan ve yerine getirmemesinden dolayı olacak olan sorumluluk öğrenciye aittir.

Staj yapan öğrenci 14/7/1965 tarihli ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu ve diğer mevzuatta memurlar için öngörülen ödev ve yükümlülüklere uymak zorundadır. Uyulmaması durumunda öğrencinin stajyerlik hayatına son vererek, okula bildirilecektir. Ve çalıştığı güne kadar yapmış olduğu staj kabul edilmeyecektir.

Stajı kabul edilmeyen veya tamamlamayan öğrenci stajyerlere “Stajyer Değerlendirme Formu” düzenlenmeyecek.

Merkez teşkilatlarında staj imkanı sınırlıdır.

DSİ Staj İmkanı Başvuru Tarihleri

Devlet Su İşleri DSİ biriminde staj yapacak adaylar 22 Kasım 2022 ile 18 Ocak 2023 tarihleri arasında başvurularını yapmaları gerekmektedir. Öğrenci, staj için bulunduğu ili tercih ederek başvuru işlemlerini yapması gerekiyor. Stajı kabul edilen adaylara Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü resmi internet adresi üzerinden ilan edilecektir.

Başvuru Kılavuzu.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.