Sosyal Yardımlar Ortalama 9.500 TL Maaşla 5 Şehir Personel Alımları Başladı!

Sosyal Yardımlar Ortalama 9.500 TL Maaşla 5 Şehir Personel Alımları Başladı!

Sosyal Yardımlar bünyesinde her gün yeni ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Sosyal Yardımlar Kurumu Adana, Bilecik, Çorum, Edirne ve Düzce illerinde alım yapacağını açıkladı. Detaylar ve personel alımlarına dair süreç haberimizin içerisinde verilmiştir.

Sosyal Yardımlar Kurumu (SYDV), tarafından personel alımı ilanları kendi resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç olması halinde yayınlanmaktadır. Yeni yayınlanan ilana göre kadro ve şehir listesi şu şekildedir:

Adana 8 kişi büro personeli,

Bilecik 1 kişi muhasebeci,

Çorum 2 kişi büro görevlisi,

Düzce 1 kişi büro personeli,

Edirne 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi

Adana 8 kişi büro personeli alımı duyurusu

Adana SYDV kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 8 büro personeli alımı için ilan verdi. Başvuru yapacak olan adayların Adana merkez veya ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Bilgisayar kullanmayı iyi derece de biliyor olması gerekmektedir. 2021 veya 2022 yılında yapılmış olan KPSS sınavında P3 puan türünde en az 60 puan almış olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adayların Büro Yönetimi, Halkla İlişkiler, İletişim Bilimleri Bölümü, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümleri, Siyasal Bilgiler Fakültesi, ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinin herhangi birinden mezun olması şartı aranmaktadır.

Bilecek 1 kişi muhasebeci alımı duyurusu

Bilecek SYDV tarafından yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru şartları şu şekildedir: Bilgisayar bilgisinin temel düzeyde olması. En az B sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir.Bilecik merkezde yaşıyor olması gerekmektedir. Bilgisayar sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Maliye, İşletme, İktisat, Ekonometri, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe ve Denetim bölümlerinden en az birinden mezun olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gereklidir.

Çorum 2 kişi büro personeli alımı duyurusu

Çorum SYDV büro personeli alımı başvuru şartları: Son bir yıldır Çorum ili Sungurlu ilçesinde ikamet ediyor olmak. Bilgisayar kullanmayı bilmek ve Microsoft Office programlarına hakim olmak.

Düzce 1 kişi büro personeli alımı duyurusu

Düzce ili Kaynaşlı ilçesinde yaşıyor olmak. 35 yaşını bitirmemiş olmak. B sınıfı ehliyete sahip olmak (en az). KPSS den taban puan olarak 60 puan almış olmak.

Edirne 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı

Edirne SYDV kamu personeli alımı ilanına başvuru yapmak için; Sosyoloji, Psikoloji veya Sosyal Hizmet Bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olmak. Edirne Keşan ilçesinde oturuyor olmak. KPSS den taban puan olan 60 puanı almış olmak. B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanıyor olmak. Temel bilgisayar programlarına sahip olmak.

Sosyal Yardımlar Memur Alımı Başvuruları

Sosyal Yardımlar Kurumu tarafından paylaşılan ilanların tümüne Sosyal Yardımlar Resmi internet sitesi üzerinden elektronik olarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurular ilan detaylar da özel bir durum olmadığı sürece online olarak alınmaktadır. İlan detaylarında ki özel durumları başvuru yaparken kontrol ediniz. Adana ili için 16 Kasım 2022, Bilecik ili için 21 Kasım 2022, Çorum ili için 12 Kasım 2022, Düzce ili için 16 Kasım 2022 ve Edirne ili için 16 Kasım 2022 son başvuru tarihi olarak ilanlarda duyurulmuştur.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUWAİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.