Sivas Üniversite Hastanesi 35 Sağlık Personeli Ve Büro Görevlisi Alımı

Sivas Üniversite Hastanesi 35 Sağlık Personeli Ve Büro Görevlisi Alımı

Sivas Üniversite Hastanesi 35 Sağlık personeli ve büro görevlisi, farklı branşlarda olmak üzere istihdam yapıyor. Sivas Üniversite Hastanesi yayınladığı ilana göre kamu personel alımı yapıyor. Sivas Üniversite hangi branşlarda aldığına dair detayları yazd

Sivas Üniversite Hastanesi Sağlık Personeli Alıyor

Hastane Bünyesin alınacak personeller farklı branşlarda kontenjan açarak 35 personel alımları gerçekleştirmeye başladı. Sivas Üniversite Hastanesi duyurduğu ilana göre bünyesinde istihdam etmek üzere farklı unvanlarda farklı kadrolarına kamu personel alımı yaparak kadrolarını güçlendiriyor. Yayımlanan ilan ile ilgili bilgilendirmeler aşağıda verilmiştir.

Kamu Personel Alımı Alınacak Branş türü ve kriterleri.

3 ayrı Büro Personeli 6 kişi istihdam; Halkla ilişkiler, Halkla ilişki ve reklamcılık, Halkla ilişkiler tanıtım, Gazetecilik, Gazetecilik ve kitle iletişimi, Gazetecilik ve halkla ilişkiler, Radyo, Sinema, TV sinema,

Destek Personeli; Ortaöğretim kurumlardan mezun, Matbaa alanında çalışmış olup deneyim tecrübesini belgelendirmek, Temizlik görevlisi devamlı olarak yapa bilecek, Milli Eğitim bakanlığı bünyesince kalorifer sertifikası onaylı şekilde bulundurmak.

Tekniker; Sahne ve Gösteri Sanatları Işık Teknolojisi veya Sahne ses teknolojisi Ön lisans dallarından mezun olunması.

Perfüzyon; Lisans programlarından mezun olunması.

Diyetisyen; Beslenme ve diyetetik lisans programlarından mezun olunması. Minimum 500 saat eğitim unlu gıdalar almış olması

Eczacı; Eczacılık fakültelerden mezun olunması.

Fizyoterapi; Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans mezunu olunması. Kinezyolojik bantlama ile dil ve konuşma bozuklukları alanıyla eğitim sertifikasına sahip olmak. Cinsiyeti bayan olmak şartıyla.1 yıl deneyim sahibi olması.

Fizyoterapist; Alanla ilgili veya Rehabilitasyon lisans alanlardan mezun. Ergonomi Eğitimi ile Pelvik taban Değerlendirme ve Tedavisi sertifikalara bulundurmak.

Koruma Ve Güvenlik Görevlisi; Ortaöğretim kurumlardan mezun olunması. Silahlı ve Silahsız özel kimlik kartına sahip olmak. Minimum 170 cm boya sahip olması.

Sağlık Teknikeri; Anestezi teknikeri mezunu olunması, Yataklı tedavi hizmet sunan, Anestezi yoğun bakım, Ameliyathane, Algoloji, Palyatif, bakım Merkezi çalışa bilecek.

Spor eğitmeni; Beden eğitimi veya Spor eğitmeni olarak dallardan mezun. Gümüş Cankurtaran belgesine sahip olunması.

Teknisyen; Meslek lisesi dengi okullardan mezun olunması, 2 yıl ahşap doğrama ve montaj yapma alanında çalışmış olunması, Sıhhi tesisat alanında deneyim olan, asansör bakımcı olarak çalışan tecrübeli olan.

Yukarıda verilen kriterlerdeki özel alanlardaki koşulları taşınmış olunması gerekmektedir.

Başvuru tarihi

20 Haziran 2022 ila 7 Temmuz 2022 tarihleri arasında adaylar Sivas Cumhuriyeti Üniversitesi Daire başkanlığına şahsen giderek İnsan kaynaklarından müracaat etmeleri gerekmektedir. Adaylar fax ile veya e-posta-kargo vb. yollara müracaat eden adayları başvuruları kabul edilmeyecektir. Şahsen müracaat edilmemektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.