Sıtkı Koçman Üniversitesi Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personel Alımları

Sıtkı Koçman Üniversitesi Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personel Alımları

Sıtkı Koçman Üniversitesi yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 kamu personeli alımı ve güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek açıklaması yapılmıştır.

İŞKUR üzerinde personel alımları yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre Sıtkı Koçman Üniversitesine personel ve güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar 3 erkek güvenlik görevlisi, 1 erkek teknisyen, 5 bay bayan temizlik görevlisi, 3 erkek temizlik görevlisi olacak şekilde kadro dağılımı yapılacaktır.

Devlet Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular Sıtkı Koçman Üniversitesi personel daire başkanlığına şahsen istenilen belgelerin iletilmesi yolu ile yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak adaylar bu ilana başvurular resmi gazete iş ilanları kapsamında yayınlandığı tarih itibari ile alınmaya başlanacak olup en geç müracaatlar 15 gün içerisinde belirtilen şekilde yapılacaktır.

Memur Başvuru Şartları

Üniversite kamu personeli alım ilanına başvuru yapacak adaylar için adaylarda şartlar aranıyor olup, bu şartlar ise;

Güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuru yapacak adaylar için özel güvenlik ve koruma programından ön lisans mezunu olması, KPSS sınavına girmiş olma, güvenlik görevlisi kartına sahip olma, vardiyalı çalışmasına engel hali bulunmama ve 30 yaşını doldurmamış olma,

Teknisyen alımı için inşaat teknolojisi bölümü lise mezunu olma, KPSS sınavına girmiş olma, B sınıf ehliyete sahip olma, 40 yaşını tamamlamamış olma şartı aranıyor.

Temizlik görevlisi alımı için adayların iç ve dış mekanlarda çalışmasına engel hali bulunmaması, 30 yaşını tamamlamış olmama şartları aranmaktadır.

Başvuru yapacak adaylar genel şartları tutuyorsa Muğla şehrinde bulunan üniversite adresine başvuru yapması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.