Serhat Kalkınma Ajansı 2022 Kamu Personel ve Düz Memur Alımı

Serhat Kalkınma Ajansı 2022 Kamu Personel ve Düz Memur Alımı

Serhat Kalkınma Ajansı bünyesinde 4 şehirde kamu personel alımı ve düz memur alımı yapacağını duyurdu. Serhat Kalkınma Ajansı Resmî Gazete ’de yayınladığı ilana göre 3 personel alımı gerçekleştirecek.

Serhat Kalkınma Ajansı Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinden olmak üzere 3 kamu personel alımı ve düz memur alımı gerçekleştirecek. Serhat Kalkınma Ajansı KPSS puanıyla 2 farklı şekilde personel alımı yapacağını duyurdu.

Serhat Kalkınma Ajansı Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 21 Ocak 2020 tarihi ile 08 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Adaylar E-Devlet Serhat Kalkınma Ajansı CBİKO üzerinden başvurularını yapabilirler. Posta yolu veya Şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Hak kazanan adaylar sözlü sınava tabii tutulacaktır. Başvurular incelendikten sonra 11 Şubat 2022 tarihinde Serhat Kalkınma Ajansının resmî web sitesinde ilan edilecektir.

SERKA Başvuru Genel Şartları

Serhat Kalkınma Ajansı en az KPSS 80 puan veya en az 5 yıl tecrübe istemektedir. Çevre mühendisliği, endüstri mühendisliği, mekatronik mühendisliği, enerji sistemleri mühendisliği, imalat mühendisliği, inşaat mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği, gıda mühendisliği, ziraat mühendisliği bölümlerden 2 personel, istatistik, iktisat, maliye, işletme bölümlerinden ise 1 personel alımı yapacağını duyurdu.

Serhat Kalkınma Ajansı Başvuru Şartları 

Serhat Kalkınma Ajansı yayınladığı kılavuzda belirtilen bölümlerden mezun olma, yabancı dil yeterlilik şartlarını, her aday ilandaki pozisyonlardan 1 tanesine başvurabilir şartlarına tabiidir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.