Selçuklu Belediyesi Sürekli İşçi Alımı İlanı

Selçuklu Belediyesi Sürekli İşçi Alımı İlanı

Selçuklu Belediye Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) vasıtasıyla güncel bir ilanda bulundu. Yayımlanmış olan ilana göre KPSS’siz sürekli işçi alımı yapılacaktır. Alımlar kurum tarafından yapılacak olan kura işlemi sonucuna göre belirlenecektir.

Belediye İş İlanları

Konya Büyükşehir Belediyesine bağlı Selçuklu Belediyesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 1 sürekli işçi alımı yapacaktır. En az ilkokul mezunlarından yapılacak olan alım ilanına dair yayımlanmış olan müracaat kılavuzu haberin sonunda verilmiştir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilana dair detaylar haberimizde verilmiştir.

Belediye Personeli Alımı Başvuru Koşulları

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız gerekmektedir.
İşe alınacak olan personel şoför kadrosunda istihdam edilecektir. Bu neden başvuru yapacak olanların en az 5 yıl makam şoförü olarak çalışmış olmanız ve SGK 4/a raporu ile belgelendirmeniz gerekmektedir.

Profesyonel sürüş teknikleri ve güvenlik sürüş teknikleri eğitimlerinizi tamamlamış ve sertifika belgesine sahip olmanız istenmektedir.

En az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla; lise, önlisans ve lisans mezunlarından da başvuru kabul edilecektir.

Konya / Merkez ilçelerinden Meram, Karatay veya Selçuklu ilçelerinden birinde ikamet ediyor olmanız gerekmektedir.

Şoför Alımı Kura ile Yapılacak

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan güncel müracaat kılavuzuna göre 21 Eylül 2023 tarihinde 15:00’da yapılacak olan kura işlemine göre belirlenecektir. Kura sonucuna göre yazılı ve sözlü sınava girecek olan adayların nihai listesi belirlenecektir. Sınavın yeri, saati ve tarihi Selçuklu Belediyesinin resmi internet sitesinde ilan edilecektir. Kura yeri: Selçuklu Belediyesi Meclis Salonu olarak belirtilmiştir.

Belediye İşçi Alımı Müracaat Şekli ve Tarihi

Konya iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan Belediye ilanına başvurular 00007798242 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularınızı 15 Eylül 2023 tarihinde başlamıştır. 19 Eylül 2023 tarihinde ise son bulacaktır. Başvurularınızı https://esube.iskur.gov.tr/ adresi üzerinden online olarak yapmanız gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.