Şehir Hastanesi 2024/1 30 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bitiyor

Şehir Hastanesi 2024/1 30 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bitiyor

2024/1 kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştı. Şehir hastanesi 30 personel alım ilanına başvuru yapacaklar sona eriyor. Ortaöğretim, MYO ve lisans mezunu olan adayların başvurusu kabul ediliyor. 2024/1 başvuru şekli bilgileri verildi.

Şehir Hastanesi 2024/1 Kamu Personeli Alımı İlanları!

2024/1 personel alım başvuruları alınmaya devam ediliyor. Başvuru yapacaklar ortaöğretim, MYO ve lisans mezunu olacak. Adaylar başvurularını 1 Mart 2024 tarihi bitimine kadar yapması gerekiyor. Sunduğumuz kılavuzu incelmeden işlem yapmayınız.

Memur Alımı İlanları Branş Listesi!

Kütüphaneci, büro personeli, diş protez teknisyeni, elektrik teknikeri, bahçe bakım elemanı, ısıtma ve bahçe bakım elemanı branşlarında istihdam yapılacak.

2024/1 Başvuru Şekli Neler?

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden “Giresun Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden 16 Şubat 2024 - 01 Mart 2024 tarihleri arasında alınacaktır.

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvuru yapabilecektir. Birden fazla pozisyona müracaat eden adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Adayların KPSS puanı, mezuniyet, adli sicil, askerlik ve kimliğine dair bilgiler e-Devlet üzerinden ilgili kurumların web servisleri aracılığı ile temin edileceğinden adaylardan başvuru aşamasında bu belgeler istenilmeyecektir. Adayların söz konusu bilgilerinde hata mevcut ise başvuru yapmadan önce ilgili kurumlardan gerekli güncelleme/düzeltmeleri yaptırmaları gerekmektedir.

Mezuniyet bilgileri otomatik olarak gelmeyen adaylar başvuru güncel bilgilerini manuel olarak giriş yapıp, onaylı diploma örneği veya mezuniyet belgelerini pdf formatında e-Devlet üzerinden yükleyeceklerdir.

Yurt dışındaki veya yurt içindeki öğretim kurumlarından mezun olup bu ilanda aranılan öğrenim durumuna ilişkin denkliği olan adayların denklik gösterir belgelerini Kariyer Kapısına yapılan başvurusu sırasında “Diğer Belgeleriniz” aşaması altında bulunan “Denklik Belgesi” alanına ilgili dokümanı yüklemeleri gerekmektedir.

Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım Platformu üzerinde “İşleminiz başarıyla gerçekleştirilmiştir…” ibaresi görülmeyen hiçbir başvuru değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu nedenle adaylar, başvuru işlemlerinin tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol etmelidirler.

Başvuru işleminin süresi içinde hatasız, eksiksiz ve bu ilanda belirtilen hususlara uygun olarak yapılmasından, istenilen belgelerin başvuru aşamasında sisteme yüklenmesinden, başvuruda bulunan adaylar sorumludur. Bu hususlara riayet etmeyen adaylar herhangi bir hak talebinde bulunamayacaktır. Yüklenen belgelerdeki yanlışlıklar ile eksik belgelerden adaylar sorumludur.
Adayların verdikleri beyanlar ile sundukları başvuru belgelerinin sorumluluğu kendilerine aittir. Giresun iş ilanları olarak sunuldu.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.