Şehir Hastanesi 18-45 Yaşla 500 Sağlık Personeli Alıyor! 11 Farklı Unvan

Şehir Hastanesi 18-45 Yaşla 500 Sağlık Personeli Alıyor! 11 Farklı Unvan

Şehir hastanesi tarafından yayınlanan ilana göre 622 sağlık personeli alımı yapılacak. Ayrıca farklı kadrolarda da alım yapılacağı kılavuzda yayınlandı. Yayınlanan ilana göre; 11 farklı unvanda alım yapılacak. Başvuru detayları haberimizde..

Kocaeli Şehir Hastanesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya en az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği iş ilanı yayınladı. Aynı zamanda lise mezunlarının da başvuru yapacağı kontenjanlar açılmıştır. 622 personel alımı için başvurular 17 Kasım 2022 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Hastane Personeli Alımı Duyurusu

Kocaeli Şehir Hastanesi, tarafından yayınlanan başvuru kılavuzunu göre; 250 Beden işçisi(Temizlik), 10 Aşçı, 30 Aşçı Yardımcısı, 10 Şef Garson, 15 Garson( Servis elemanı), 15 Bulaşıkçı, 10 Sevkiyat Görevlisi, 100 Özel Güvenlik Görevlisi(Silahsız), 15 Çamaşırcı(Çamaşırhane Görevlisi), 10 Otopark Görevlisi, 2 Biyosidal Ürün Uygulayıcısı, 150 Hastane Hizmetlisi, 15 Tehlikeli Atık Toplayıcısı kadrolarında alım yapılacaktır.

Sağlık Personeli ve İşçi Alımı Başvuru Şartları

T.C. vatandaşlığına sahip adaylar başvuru yapacaktır.

Adaylar başvuru yapmak için, kamusal haklarından mahrum olmamaları gerekmektedir.

Sabıka kaydı olan adaylar kamu kurumu ilanına başvuru yapamaz.

Askerlik görevini yerine getirmeyen adaylar başvuru yapamaz.

46 yaşından küçük adaylar başvuru yapacaktır.

100 güvenlik görevlisi alımı: En az lise mezunu olmak. Özel silahlı/silahsız güvenlik kartına sahip olmak. 250 beden işçisi alımı: en az ilkokul mezunu olmak.10 aşçı alımı ve 30 aşçı yardımcısı alımı: en az ilokul mezunu olmak gereklidir. 10 otopark görevlisi alımı kadrosuna başvuru yapacak olan adaylar ne az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. 2 Biyosidal Ürün Uygulayıcısı alımı: en az ilköğretim mezunu olmak. 10 şef garson, 15 servis elemanı ve 10 bulaşıkçı alım ilanı için en az lise mezunu olmak.15 çamaşırcı aşımı için en az lise mezunu olmak. 15 Tehlikeli Atık Toplayıcısı alımı için ise en az lise mezunu olmak gereklidir.

Müracaat Süreci

Kocaeli Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 17 Kasım 2022 tarihine kadar yapmış olmaları gerekmektedir. Adaylar için başvurular başlamıştır. Başvurular SS Tesis Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi için başvuruların Kocaeli Şehir Hastanesi ISS Tesis Yönetim İnsan Kaynakları Ofisine yapılacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup, farklı yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim

APPLE telefonlara cep uygulamasın için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması inin tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.