Şehir Hastanesi 128 Eleman, İşçi, Memur ve Kamu Personel Alımı

Şehir Hastanesi 128 Eleman, İşçi, Memur ve Kamu Personel Alımı

Şehir Hastaneleri kamu personel alımı ilanı yayınladı. 128 eleman işçi ve memur alımı nasıl yapılacağı resmi gazete ilanı ile erişimde. Ege Üniversite Hastanesi 6 branşta personel alımlarını nasıl ve hangi şartlarda yapacağını açıkladı.

Şehir Hastanesi 128 Kamu Personel Alımı

Ege Üniversite Hastanesi 128 işçi, eleman ve memur alımı iş alanları yayınlandı. İlana göre 6 branşta başvuru alacağı açıklandı. Adaylar başvurularını elektronik olarak yapacak. Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

Kamu Memur Alımı Başvuru Şekilleri

Müracaatlar, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günü izleyen on beş (15) gün içinde (mesai bitimine kadar 17.00) (04.12.2023 - 18.12.2023 tarihleri arası) Üniversitemizin resmi web sayfası olan http://www.ege.edu.tr web adresinden online başvuru şeklinde yapılacaktır.

Şahsen veya posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru formunun hatalı olması, başvuru tarihinin gecikmesi ya da eksik belge ibraz edilmesi halinde başvuru işleme alınmayacaktır.

Temizlik görevlisi, gassal, tekniker, psikolog, sağlık teknikeri ve hemşire alımı olarak yapılıyor.

Başvuru Şartları

Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan öğrenim düzeyinden mezun olmak.

Başvurunun son günü itibariyle aranan nitelikleri taşımak ve belgelendirmek.

Destek Personeli pozisyonları için aranan genel şartlara ek olarak; 7/24 saat esasına göre Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezimizde vardiyalı olarak çalışmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak ve bunu raporlamak.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

2022 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmak; lisans mezunları için 2022 yılı KPSS (P3) puanı, ön lisans mezunları için 2022 yılı KPSS (P93) puanı, ortaöğretim veya dengi okul (lise) mezunları içinse 2022 yılı KPSS (P94) puanı esas alınacaktır.

30 ve 35 yaş ve altı şartı aranan pozisyonlar için adayların başvuru tarihinin son günü itibariyle yaşını doldurmamış olması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.