Şehir Hastanesi 119 kamu personeli alımı başvuruları 17 Mayıs son

Şehir Hastanesi 119 kamu personeli alımı başvuruları 17 Mayıs son

Şehir Hastanesi 119 kamu personeli alımı ilanları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye devam ediyor. 13 farklı branşta lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.

Şehir Hastanesi 119 kamu personeli alımı başvuruları 17 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar devam ediyor. 13 farklı branşa lise önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir.

Alım Unvanları

Hemşire, biyolog, Çocuk Gelişimcisi, laborant, sağlık idarecisi, laboratuvar teknikeri, Tıbbi Sekreter, diyetisyen, eczacı, fizyoterapist, psikolog, Görüntüleme Teknikeri, Laboratuvar Teknikeri, Dil ve Konuşma Terapisti toplam 119 kamu personeli alımı yapılıyor.

Ankara üniversite hastanesi KPSS puanı ile alımı yapacak. Her adayın mezuniyetine göre puan sahibi olması gerekiyor. Adayın 30 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

2020 KPSS puanı esas alınacak ve lise mezunları için P94 puanı, önlisans mezunları için P93, lisans mezunları için ise P3 puanları dikkate alınacak. Başvuracak adaylar için başvuru kılavuzu ilave edilmiştir.

Ankara Üniversitesi sadece online elektronik ortamda başvuru kabul ediyor.

Başvuruları 17 Mayıs 2021 tarihinde son bulacak ve başvurular sadece online olarak yapılacak. Diğer şekillerde yapılacak başvurular kabul geçersiz olacak. Başvuru sonucu üniversitenin resmi internet adresinden ilan edilecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum