Şehir Hastanelerine 30 Branşta KPSS Şartsız Personel Alımı İlanları

Şehir Hastanelerine 30 Branşta KPSS Şartsız Personel Alımı İlanları

Şehir Hastanelerine İŞKUR üzerinden personel alımı yapılıyor. KPSS şartsız alım yapılacaktır. Ayrıca en az ilkokul mezunu olmak kaydıyla; lise önlisans ve lisans mezunlarından alım yapılacaktır. Başvuru sürecine dair tüm detaylar haberimizde sunulmuştur.

Şehir Hastanesi İşçi Alımı ve Personel Alımı Duyurusu

Farklı şehirler de olmak üzere Şehir Hastaneleri bünyesinde istihdam etmek için 30 branştan alım yapılacaktır. KPSS şartsız yapılacak olan bu alımlar için sınava katılmamış olan ve iş arayanlar için fırsat kapısı doğmuştur. Hastanelerin yapmış olduğu düzenli personel ve işçi alımlarına ilişkin hizmet kalitelerini artırmak ve her vatandaşa yardımcı olmaya çalışılmaktadır.

Alım Yapılacak Branşlar Açıklandı

Bilgi Teknolojileri Sorumlusu, Proje Yönetim Ofisi Sorumlusu, Üst Yapı Projeleri Genel Müdür Yardımcısı, Hasta Koordinasyon Yetkilisi, Temizlik Şefi, Temizlik Hizmetleri Müdürü, Temizlik Hizmetleri Vardiya Amiri, Çay Servis ve Temizlik Görevlisi, Muhasebe Sorumlusu, Personel Sorumlusu, Ambar Sorumlusu,
Proje Yönetim Ofisi Müdürü, Saha Mimarı, Şantiye Şefi,

Dizayn Ofis Şefi, İnce İşler Şefi, Teknik Ofis Mühendisi, İş Yeri Müdürü, Çevre Mühendisi, Elektrik Şefi, Radyoterapi Fizikçisi, Radyoterapi Teknikeri, Servisler Uzmanı, İnşaat Mühendisi, Teknik Ofis Şefi, Bahçıvan, Teknik Hizmetler Uzmanı, Patoloji Teknikeri, Res Proje Müdürü, Sağlık Teknikeri, İnsan Kaynakları Yöneticisi ve Tıbbi Raportör unvanların da alım yapılacaktır.

ehir-hastanelerine-30-bransta-kpss-sartsiz-personel-alimi-ilanlari.jpg

Hastane Personeli Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarından alım yapılacaktır. Sağlık sektöründe çalışmanıza engel olabilecek hastalığınızın bulunmaması gerekmektedir. Kamusal haklarınızdan mahrum olmamanız gerekmektedir. Yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamın da olumlu sonuçlanmanız gerekmektedir. Erkek sağlık personeli ve işçi adaylarının askerlik hizmetini yerine getirmiş olması da şartı aranmaktadır. İlan edilen kadro da gerekli olan eğitim şartını karşılıyor olmalısınız.

2023 Hastane İlanlarına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Yayımlanmış olan güncel olan ilanlara başvurular başlamıştır. Başvurularınızı https://esube.iskur.gov.tr/ adresi üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Alımlar öncelikli olarak; İzmir, İstanbul, Ordu, Bursa ve Gaziantep illerinde yapılacaktır. Diğer şehirlerde bulunan şehir hastanesi ilanları için bizi takip edebilirsiniz.

2023 şehir hastanesi ilanları, 2023 sağlık personeli alımı, 2023 personel alımı, son dakika KPSS'siz hastane ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.