Seçim Bitti! Kamuya Haziran Ayı 10 Bin Personel Alımı Başladı

Seçim Bitti! Kamuya Haziran Ayı 10 Bin Personel Alımı Başladı

28 Mayıs 2023 tarihinde seçim süresinin tamamlanmasının ardından kamu da işe alımlar kaldığı yerden devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı kararı ile Resmi Gazete açıklanan güncel ilanlara göre Haziran ayı için 10 bin personel alımı yapılacaktır.

Seçim Bitti! Kamuya Haziran Ayı 10 Bin Personel Alımı İlan Duyurusu

Kamu da işe alımlar devam ediyor. Yayımlanmış olan güncel müracaat kılavuzları incelendiğin de alımların mülakatlı ve mülakatsız olarak iki kategori de yapılacağı bilgisine ulaşıldı. En az lise mezunu olan adaylardan yapılacak olan alımlar için yine KPSS’li ve KPSS’siz alım yapılacaktır. KPSS’li alımlar da ortalama 50 yaban puan bandında puana sahip olmanız gerekmektedir. Yine ilanlara göre taban puanlarında farklılıklar olduğu bilgisine ulaşıldı. KPSS’siz alımlar da işçi alımı yapılırken; KPSS’li alımlar da ise kamu personeli alımı yapılacaktır.

Alımlar; Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Van Büyükşehir Belediyesi ve Bartın Üniversitesi tarafından alımlar gerçekleşecektir.

MAKÜ En Az Lise Mezunu Personel Alımı İlanı

Üniversite tarafından yayımlanmış olan ilanlara göre mülakatsız KPSS 60 taban puanla en az lise mezunlarından personel alımı yapılacaktır. Alımlar aşçı ve destek personeli lise; lisans mezunu ise mühendis alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Hacettepe Üniversitesi 5 Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Hacettepe Üniversitesi kendi bünyesin de istihdam etmek üzere 5 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adayların istenilen bölüm de lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

secim-bitti-kamuya-haziran-ayi-10-bin-personel-alimi-basladi.jpg

Van Büyükşehir Belediyesi 240 İşçi Alımı Yapılacak

Büyükşehir belediyesi bünyesinde “66 özel güvenlik görevlisi alımı, 2 elektrikçi, 2 kaynakçı, 3 otobüs şoförü alımı, 6 aşçı, 2 veteriner hekim, 6 tır şoförü, 4 kasap, 25 kamyon şoförü, 1 ekskavatör, 3 loder operatörü, 2 beko loder operatörü, 2 konkasör operatörü, 1 dozer operatörü ve 109 beden işçi” kadroların da alım yapılacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Bartın Üniversitesi Temizlik Personeli Alımı

En az lise mezunu olanlardan 1 engelli temizlik personeli alımı yapılacaktır. Mülakatsız ve sınavsız yapılacak olan alımlar için detaylar açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

2023 kamu personeli alımı, son dakika kamu işçi alımı, son dakika personel alımı, 2023 kamu ilan, 2023 son dakika ilan.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.