Sayıştay Başkanlığı Ankara 4 Kamu Memur Alımı Kılavuzu Yayında

Sayıştay Başkanlığı Ankara 4 Kamu Memur Alımı Kılavuzu Yayında

Sayıştay Başkanlığı 4 kamu memur alımı Ankara kılavuzu yayınlandı. E-Devlet başvuruları nasıl yapılacak. Kurum başvuruları elektronik ortamda Türkiye genelinden kabul edecek. Ankara iş ilanına başvuru nasıl yapılacak.

Sayıştay Başkanlığı 4 Kamu Memur Alımı Kılavuzu

Ankara iş ilanları kapsamında Türkiye genelinden başvuru alınacak personel alım kılavuzu yayınlandı. Büro personeli alımı başvuruları e-devlet üzerinden elektronik ortamda yapılacak.

Başkanlık hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile Ek ve Değişiklikleri çerçevesinde sözlü sınav sonucunda oluşacak başarı durumuna göre aşağıdaki Tabloda gösterilen pozisyon ünvanı için 4 adet sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Sayıştay Memur Alımı Öğrenim Durumu

1. Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, İnsan Kaynakları Yönetimi, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi önlisans programlarının birinden mezun olmak.

2. 2022 yılı KPSS P93 Puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak.

Sayıştay Büro Memuru Alımı Başvuru Şekli

Başvurular, 15 Mayıs 2024 ile 24 Mayıs 2024 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinden “Sayıştay Başkanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet sitesinden, elektronik ortamda alınacaktır.

Sözleşmeli Personel alımına ilişkin detaylı açıklamaları içeren ilan metnine https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet sitesinden veya www.sayistay.gov.tr internet sitesinden ulaşılması gerekmektedir. İlgililere önemle duyurulur.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.