Sayıştay Başkanlığı 11 Bin TL Maaşla Kamu Personeli Alacak

Sayıştay Başkanlığı 11 Bin TL Maaşla Kamu Personeli Alacak

Sayıştay Başkanlığında 11 Bin TL Maaş ile hizmet edecek 11 kamu personelinin alınacağı açıklandı. Kamu personeli alımı için ilan şartları ile birlikte başvuru tarihleri paylaşıldı.

Sayıştay başkanlığına kamu personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Yayınlanan iş ilanına göre Sayıştay Başkanlığı bünyesinde çalışmak üzere 11 adet sözleşmeli kamu personeli alımının 11 Bin TL maaş ile yapılacağı ilan etti.

Alımı yapılacak unvanlar 1 kıdemli sistem uzmanı, 1 yazılım geliştirme uzmanı, 1 .Net Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Low Code kıdemli geliştirme uzmanı, 1 java kıdemli yazılım geliştirme uzmanı, 1 yazılım geliştirme uzmanı, 2 kıdemli iş zekası uzmanı, 1 iş zekası uzmanı ve 1 ağ uzmanı şeklinde kadro dağılımı yapılmıştır.

Sayıştay İş İlan Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılacak

Başvurular istenilen belgelerin eksiksiz bir şekilde doldurulduktan sonra İnönü Bulvarı (Eskişehir Yolu) 06520 No:45 Balgat/Çankaya/Ankara adresine iletilmesi yolu ile yapılacaktır.

Başvuru tarihleri ise başvurular 25 Kasım tarihinden beri alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 10 Aralık 2021 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde yapılacaktır.

Sözleşmeli Personel Alımı Şartları

Başvuru yapacak adaylar için üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden herhangi birinden mezun olma,

Bilgisayar ve çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olması gerekiyor.

Askerlikten muaf olmak gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.