Savunma Sanayii Başkanlığı 8970 TL Maaş 10 Personel Alacak

Savunma Sanayii Başkanlığı 8970 TL Maaş 10 Personel Alacak

Savunma Sanayii Başkanlığı personel alımı kılavuzu yayınlandı. Savunma Sanayii Başkanlığı tarafından kamu personeli alımı yapılacağı 10 kontenjanda resmi gazete üzerinden ilan edilmiştir. Tüm detaylar…

Savunma Sanayii Başkanlığı personel alımı yapılması için iş ilanını kılavuz şeklinde yayınladı. Başkanlık tarafından yayınlanan kılavuza göre farklı farklı unvanlarda 8970 TL maaş ile 10 kamu personeli ataması yapılacağı açıklandı.

Savunma Sanayii Başkanlığı tarafından yapılan kılavuzda yer alan bilgilere göre alınacak unvanların 2 elektrik elektronik mühendisi, 1 makine mühendisi, 1 fizik mühendisi, 1 kimya mühendisi, 3 memur ve 2 avukat olacak şekilde kadro dağılım yapıldı.

Kamu Personeli Alımı Şartları

Başvuruda bulunacak adayların yukarıda belirtilen unvanların gerektirdiği bölümlerinden lisans mezunu olma,

2022 yılı itibari ile 35 yaşını tamamlamamak gerekiyor,

İngilizce dili alanında YDS sınavından en az 80 puan alma,

Askerlik görevini tamamlamış olma,

Görevini devamlı yapa bilme şartları ile alım yapılacaktır.

Evrak Teslim İşleri ve Son Başvuru Tarihi

Başvuru yapacak adaylar için başvurular başvuruda gerekli belgeler ve başvuru formunun online olarak elektronik ortamda eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurulup iletilerek yapılacaktır.

Başvurular sadece elektronik ortamda yapılacak olup evrak teslim işleri ise başvuruları onaylanan kişiler arasından gerekli belgelerin istenilen belgelerin iletilmesi ile yapılacaktır.

Henüz başvuruların alınmaya başlanmamış olması söz konusu olup başvurular ise 8 Mart tarihinden itibaren alınmaya başlanacak 22 Mart 2022 tarihinde sona ereceği açıklandı.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.