Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 9 Kamu Personeli Alımı (Danışman)

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 9 Kamu Personeli Alımı (Danışman)

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 9 kamu personeli alımı başvuruları başladı. Bakanlık danışman alımı için başvuruları başlamış olup 20 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar devam edecek. Kimler bu alıma başvuru yapabilecek.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 9 kamu personeli alımı başvuruları alınmaya başlandı. Danışman alımı bakanlık hangi şartlarda ve durumlarda yapıyor.

Bakanlık ilanları için başvurular 20 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar devam edecek.

Türkiye’de mülteciler ve ev sahibi topluluklar arasında sosyal girişimcilik, güçlendirme ve uyum projesi”nin giderlerine yönelik avrupa komisyonu kalkınma fonu Türkiye’deki mülteciler için mali yardım programı (FRIT) kapsamında bir hibe temin etmiştir. Bu hibenin bir kısmı bazı danışmanlık hizmetlerinin finansmanında kullanılacaktır. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı proje süresince istihdam etmek üzere çeşitli pozisyonlar için uygun bireysel danışmanları ilgilerini göstermeye davet etmektedir.

Başvuruları 20 Mayıs 2021 tarihinde saat 17:00’a kadar uzun ilan metninde belirtilen usule uygun olarak Bakanlığa iletilmesi gerekmektedir.

Aranılan Nitelik ve Unvan

Proje yöneticisi, finansal yönetim uzmanı, çevre uzmanı, sosyal uzman, satın alma ve sözleşme yönetim uzmanı, bilişim teknolojileri (ıt) uzmanı, izleme ve değerlendirme uzmanı, iletişim uzmanı ve sosyal girişimcilik uzmanı alımı olarak yapılacak.

Danışmanlar proje süresince tam zamanlı olarak istihdam edilecektir.

Sözleşmeler idarenin ihtiyacına, danışmanların performansına ve finans kaynağının durumuna göre proje süresince yıllık olarak yenilenebilecektir. Mevcut hibe sözleşmesindeki proje süresi uyarınca ilk aşamada işin süresi yaklaşık 19 ay olup, danışmanların 1 Haziran 2021 tarihinde göreve başlatılması planlanmaktadır.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü, uygun bireysel danışmanları iş tanımlarında belirtilen hizmetleri sağlamak üzere ilgi bildiriminde bulunmaya davet etmektedir.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ilan ve başvuru sistemi basvuru.sanayi.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecektir. Sisteme E-Devlet üzerinden giriş yapıldıktan sonra başvuru yapılan pozisyon seçilecek, gerekli alanlara veri girişleri yapılacak ve özgeçmiş belgesi sisteme yüklenecektir.

Başvurular 20 Mayıs 2021 tarihi, saat 17:00’a kadar tamamlanması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.