Sakarya ve Kütahya Tarım Kredi 47 Kamu Personel Alımı

Sakarya ve Kütahya Tarım Kredi 47 Kamu Personel Alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri 47 Kamu Personel Alımı Sakarya ve Kütahya Tarım Kredi Bölge Birlikleri kooperatif görevlisi alımı ve ziraat mühendisi alımı yapacağını ilan etti.

Tarım Kredi Kooperatifleri 47 Kamu Personel Alımı

Sakarya ve Kütahya bölge birlikleri kooperatif görevlisi alımı ve ziraat mühendisi alımı yapıyor. KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almak şartı ile farklı şehirlerde 47 adet personel alımı yapacağını ilan etti.

İlana göre başvurular 18 Ekim 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular tarım kredi resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

Alım Yapacak Şehir Listesi

Bartın, Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Uşak, Bolu, Düzce, İstanbul, Karabük, Kocaeli, Sakarya, Yalova ve Zonguldak şehirleri alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olup başvuru yapacak adayların askerlik görevini yapmış olması, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Adayların taksirli suçlar hariç, ağır hapis veya altı ay ya da daha fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile devlet güvenliğine karşı veya yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmaları gerekmektedir.

Adayın görevini yapmasına aklı veya ruhsal bedensel herhangi bir engeli bulunmaması gerekmektedir yurdun her yerinde çalışmaya şartsız kabul etmek KPSS P3 Puan türünden en az 60 puan almış olmak, 20 yaşını doldurmuş olmak. Başvuruda gerekli olan haberimizde de sayılan ilanın şartları taşıyan adaylar başvurularını tamamlaya bilecektir. Lisans mezunu adayların başvurusu alınacak.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru yapmaya hak kazanan adayların başvuruları 7 Ekim 2021 tarihi itibariyle alınmaya başlamış olup en geç müracaatların 18 Ekim 2021 tarihinde sona ereceği kurum tarafından yapılan açıklamada belirtildi.

Başvurular www.tarimkredi.org.tr adresi üzerinden online ortamda yapılacaktır. Adaylardan belgeler sonradan istenilecektir. Başvuru sonuçları www.tarimkredi.org.tr adresi üzerinden açıklanacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.