Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi 6 Kamu Personel Alımı

Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi 6 Kamu Personel Alımı

Kamu ilanları yenileri yayınlandı. Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi 6 kamu personel alımı için ilana çıktı. Başvuruları başlayan ilana 9 Ağustos tarihine kadar başvuru yapılacak. İkamet şartı olmadan alım yapılacak.

Kamu ilanları ile yeni personel alımları gerçekleştiriliyor. Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi kamu personeli alımı Düzce adresine yapılacak. Düzce Üniversite Rektörlüğü ilanı kılavuz şeklinde erişime açtı. İkamet şartı bulunmadığı üzere her şehirden bu alıma başvuru kabul edilecek.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuracak adaylar 9 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar Üniversitenin resmi web sayfası olan duzce.edu.tr adresinde yer alan “Sözleşmeli Personel / Sürekli İşçi Başvuru ve Sonuç İşlemleri” kısmından online olarak müracaatta bulunmaları gerekmektedir.

Başvuru Genel Şartları

Sağlık meslek liselerinin hemşirelik – sağlık memurluğu bölümü mezunu olması gerekmektedir. 4 farklı şekilde alınacağı olacağı için belirli belge şartları isteniyor. Kılavuz içerisinde verilen deneyim belgelerini inceleme yolu ile başvuru yapınız.

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişikleri bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması gerekiyor.

KPSS puan sıralamasına göre yerleştirilmeye hak kazanan adayların isimleri “Sözleşmeli Personel / Sürekli İşçi Başvuru ve Sonuç İşlemleri” adresinden açıklanacaktır. Puan eşitliği durumunda mezuniyet notu yüksek olan aday sıralamada hak kazanacaktır. Asil kazananlardan başvuru olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırası ile yerleştirme yapılacaktır. Alım hemşire alımı branşında yapılacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum