ROKETSAN 6 Branşla Yüksek Maaşlı Personel Alım İlanı

ROKETSAN 6 Branşla Yüksek Maaşlı Personel Alım İlanı

ROKATSAN personel alım ilanı yayımlandı. 6 farklı branş ile yapılacak olan alım için işe alınacak olan personellere yüksek maaş ödemesi yapılacaktır. Alım yapılacak unvanlarda istenilen kriterleri sağlayanlar başvuru yapabilir.

ROKETSAN Personel Alımı İş İlanları

ROKETSAN, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere KPSS puan şartı olmadan; Sıvı Yakıtlı Roket Motoru Tasarım Mühendisi, Muayene Mühendisi, Tahribatsız Muayene (NDT) Mühendisi, Kaynak Teknisyeni, Üretim Kalite Güvence Mühendisi ve Patlayıcı Teknolojileri Mühendisi alımı yapılacaktır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli şartlarını sunduk.

Kamu Personel Alımı İş İlanı Kriterleri

Sıvı Yakıtlı Roket Motoru Tasarım Mühendisi Alımı: Lisans Makina Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Uçak Mühendisliği bölüm mezunu olup alanında en az 2 yıl deneyimli olanlardan alım yapılacaktır. MATLAB yazılımını iyi derece de kullanıyor olmanız gerekmektedir.

Muayene Mühendisi Alımı: Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölüm mezunu olan ve üretim veya kalite süreçlerinde en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olan kişilerden alım olacaktır. Takım çalışmasına yatkınlık göstermeniz ve sorumluluk sahibi olmanız gerekmektedir.

Tahribatsız Muayene (NDT) Mühendisi Alımı: Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği bölüm mezunlarından alım yapılacaktır. Adaylardan tercihen NAS 410, EN 4179 veya EN 9712’ye göre RT, MT, UT veya PT Level 2 sertifikalarına sahip olması beklenmektedir. İyi derece de İngilizce dil bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

Kaynak Teknisyeni Alımı: Önlisans düzeyinde Metal işleri, Kaynak, Torna Tesviye bölümlerinden birinden diploma belgesine sahip olmanız istenmektedir. Adayların TIG konusunda en az 5 yıl mesleki deneyime sahip olması istenmektedir.

Üretim Kalite Güvence Mühendisi Alımı: Elektrik-Elektronik, Makine, Endüstri, Havacılık Uzay, Uçak, Metalürji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmuş olmanız istenmektedir.

Patlayıcı Teknolojileri Mühendisi Alımı: Kimya Mühendisliği lisans mezunu olmanız gerekmektedir. Güçlü iletişim becerisine sahip olan ve vardiyalı çalışma sistemine uygunluk sağlamanız beklenmektedir.

İşçi Alımı İlanına Başvuru Şekli ve Tarihi

ROKETSAN personel alımı tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular başlamıştır. Adaylar başvurularını https://ikbasvuru.roketsan.com.tr/ adresi aracılığıyla çevrim içi olarak tamamlamaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.