ROKETSAN 4 Branşta Personel ve İşçi Alacak

ROKETSAN 4 Branşta Personel ve İşçi Alacak

ROKETSAN, güncel personel alım ilanı yayımladı. KPSS’siz olarak yapılacak olan alım ilanına göre 4 farklı branşta alım gerçekleşecektir. İkamet şartı olmadan 81 şehirden başvuruları sağlayan adayların müracaatları değerlendirme aşamasını alınacaktır..

Yüksek Maaşlı İş İlanları

ROKETSAN, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro branşlarda personel ve işçi alımı yapacağını açıkladı. KPSS puan şartı aranmadan yapılacak olan alım ilanları için başvuruların online olarak kurumun resmi internet sitesi aracılığı ile kabul edildiği açıklandı. Yüksek maaş ile yapılacak olan alım ilanına dair detayları ve başvuru sürecine dair bilgileri kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilan da sizlere sunduk.

Kamu Personel Alımı İş İlanı ve Kadro Detayları

Tedarik zinciri mühendisi alımı: İlana müracaat etmek isteyen adayların, üniversitelerin lisans düzeyinde endüstri mühendisliği, makine mühendisliği, metalurji mühendisliği, malzeme mühendisliği, mekatronik mühendisi, elektrik mühendisi, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmuş olması gerekmektedir.

Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen ve İngilizce dilini hâkim kullanan adaylardan alım yapılacaktır. ERP sistemleri hakkında bilgi sahibi olmanız istenmektedir.

Sistem mühendisi alımı: Üniversitelerin makine mühendisliği, elektrik elektronik mühendisi, mekatronik mühendisi, endüstri mühendisliği, malzeme mühendisliği veya havacılık ve uzay - uçak mühendisliği bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

Adayların söz konusu alanda en az 2 yıl deneyim kazanmış olması istenmektedir. Tasarım ekiplerini projenin tüm aşamalarına yönlendirebilecek, liderlik vasfı taşıyan adaylardan alım yapılacaktır. Herhangi bir güncel programlama dillerine sahip olmanız istenmektedir.

Sistem test ve değerlendirme mühendisi alımı: Üniversitelerin elektrik, elektronik, bilgisayar veya elektronik haberleşme mühendisliği bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

Test ekipmanlarının tasarımı geliştirme ve test aşamalarında görev almak üzere yapılacak olan alım ilanı için tercihen yazılım ve donanım, test tasarım konularında tecrübeli olmanız istenmektedir. Yurt içi veya yurt dışı seyahat engeli olmayan adaylardan alım yapılacaktır.

İş analisti alımı: Bilgisayar ve endüstri mühendisliği mezunu olan adaylardan alım yapılacaktır. Tercihen iş analizleri proje yönetim sertifikasına sahip olmanız istenmektedir. Yazılım testi, test planlama, kullanıcı testi kabul konularında deneyim sahibi olmanız istenmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Güncel ilan için başvurular https://www.aselsan.com/tr/kariyer adresi aracılığıyla elektronik olarak alınmaya başlanmıştır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.