Resmi Gazete’de Açıklandı! Mülakatsız KPSS 50 Puanla Memur Alımı Başladı

Resmi Gazete’de Açıklandı! Mülakatsız KPSS 50 Puanla Memur Alımı Başladı

8 Haziran 2023 tarihli Resmi Gazete’de yayımlandı. Kamu kurumları tarafından yılın istihdam projeleri başlatıldı. Mülakatsız ve KPSS 50 taban puanla memur alımı yapılacağı duyuruldu. Alım yapan kurumların listesi ve müracaat kriterleri haberimizde!

Son Dakika! 8 Haziran 2023 Resmi Gazete Memur Alımı İlanlarının Listesi

Resmi Gazete üzerinden hemen hemen her gün ilanlar yayınlanmaktadır. Yayınlanmış olan ilanları kamu personeli alım ekibi olarak sizlere sunuyoruz. Bu haberimizin de içeriğinde mülakatsız memur atamalarıyla ilgili ilanlar verilmektedir. Alımların KPSS 50 taban puanı ile yapılacağı bilgisine ulaşıldı.

2023 Memur Alımı İlan Detayları

Konya Büyükşehir Belediyesi memur alım ilanı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Selçuklu belediyesinde istihdam edilmek üzere 92 KPSS’siz işçi alımı yapılacaktır. Mülakatsız olarak yapılacak olan alımlar için farklı kadrolarda farklı personel istihdamı sağlanacaktır. Alımlar; “5 oto boyacısı, 7 ağır vasıta iş makinesi yağ bakımcısı, 12 ağır vasıta radyatör ustası, 12 benzinli el aletleri motor teçhizat ustası,

5 inşaat demircisi, 7 iş makine tamircisi, 9 inşaat kalıp ustası, 5 fayansçı, 7 ağır vasıta motor tamircisi, 5 ağır vasıta fren ustası, 8 silindir operatörü, 5 ağır vasıta lastik ustası ve 9 greyder operatörü” kadroların da yapılacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Polis Akademisi 2023 yılı bekçi alımı ilan duyurusu

2023 yılını bekçi alımı ilanlarının başvuruları tamamlanması nihayetinde 1250 bekçi alımı için beklenen açıklamalar yapıldı. 2023 yılı kapsamında 1. dönem bekçi alım sınav yerleri açıklandı. Adaylar sınav yerlerini, T.C. kimlik numaraları ve e-devlet şifreleri ile Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilecekler. Alımlar farklı illerde ve farklı kontenjanlarda yapılacağı bilgisine ulaşıldı. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

resmi-gazetede-aciklandi-mulakatsiz-kpss-50-puanla-memur-alimi-basladi.jpg

Kocaeli Üniversitesi 20 işçi alımı

Üniversite Rektörlüğü tarafından Resmi Gazete üzerinde yayımlanmış ilana göre farklı pozisyonlarda 20 işçi alımı yapılacaktır. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için şoför, destek personeli, sağlık teknikeri ve diğer sağlık teknikeri kadrolarına istihdam sağlanacaktır. Adaylardan 2022 KPSS sınavına katılmış olmaları istenmektedir. Taban puan hakkında resmi bir açıklama yapılmamakla birlikte başvurular başlamıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Kızılay kamu personeli alımı yapıyor

Kızılay resmi kariyer internet sitesi üzerinden son dakika ilanları Yayımlanmış olan ilana göre kamu personeli alımı yapılacaktır. Müracaat kriterlerinin açıklanmasıyla birlikte başvurular başlamıştır. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

KSÜ 158 Kamu Memur Alımı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere Mülakatsız KPSS puan sıralamasına göre 158 memur alımı yapacaktır. Kontenjanların belli olmasıyla birlikte üniversite Rektörlüğü tarafından başvurular şahsen alınmaya başlanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

2023 son dakika kamu personeli alımı, 2023 memur alımı, Resmi Gazete ilanları, mülakatsız personel alımı, son dakika lise mezunu memur ataması, KPSS 50 puanla memur alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.