Personel Alımı TOGG 2021 Otomobil Meslek Grupları İş Başvurusu

Personel Alımı TOGG 2021 Otomobil Meslek Grupları İş Başvurusu

Personel alımı TOGG 2021 başvuruları otomobil meslek gruplarına yapılacak. Adayların firma şartlarını yerine getirerek işe alım sürecini tamamlaması bekleniyor. TOGG personel alımı şartları neler olduğu detayları yazımızda…

TOGG personel alımı yapacağını duyurdu. Firmada 2022 yılından itibaren seri üretime geçileceği ve açık kadroların tamamlanması gerektiği belirtildi.

Projelerde çalışmak üzere Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu  bünyesinde çok sayıda başvuru yapılacağı tahmin ediliyor.

TOGG Personel Alımı Hangi Kadroda Yapılacak?

TOGG işçi alımı otomotiv alanında ağırlıklı olarak gerçekleştirilecek. Meslek grubu olarak istihdamın yapılacağı alanlar şu şekildedir: Otomotiv başlığında:

• Mekanikçi

• Otomotiv mühendisliği

• Sac şekillendiricisi

• Gövde ve boya onarımcısı

• Tasarımcı

• Ön düzen ve balansçı

• Elektro -mekanikçi

• Makine, elektrik-elektronik, yazılım mühendisliği alanı ve otomobil satış danışmanlığı alanlarında alımlar gerçekleştirilecek.

TOGG yeni firma olarak yenilikçi bir düşünceye sahip adayların başvurularını bekliyor. Farklı fikirleriyle gelişime açık bir çalışma prensibi bulunuyor.

Duygusal istikrar TOGG alımlarında önem verilen diğer bir kriterdir. Otomobil gibi teknik uzmanlık gerektiren alanda KPSS konusunda yeni gelişmeleri paylaşıyor. Personel alımlarında henüz yeni bir açıklama yapıldığı için başvurularla alakalı çok fazla ayrıntı bulunmuyor.

Yerli otomobil TOGG heyecan veren bir şekilde sektöre giriş yaptığı için seri üretim öncesi alımlarını bir süre daha devam ettirebileceğini açıkladı. Otomotiv alanı haricinde tamir bakım onarıma ek güvenlik ve temizlik kadrolarında da alımlar yapılacağı belirtildi.

TOGG Ne Zaman Kuruldu?

Türkiye’nin yeni nesil Otomobil Girişim Grubu TOGG 2018 yılında ön araştırma süreçlerinin ardından kurulan bir firmadır. Genel bakış açısı dünyaya zarar vermeyen araçlar üretmek olan firmanın 2022 senesinden itibaren seri yerli üretim araçları piyasaya sunması planlanıyor. Çok sayıda firmayla işbirliği yapan kurum gelecek vadediyor.

 Başvuru yapacaklar için link aşağıda sunulmuştur. Kopyalayıp yeni adreste açmaları yeterli olacak.

https://www.togg.com.tr/content/bize-katil

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
10 Yorum