Pegasus En Az Lise Mezunu Personel Alımı Kontenjan Listesi

Pegasus En Az Lise Mezunu Personel Alımı Kontenjan Listesi

Pegasus kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Kurum adayların en az lise mezunu olmaları gerektiği açıklamasında bulundu. Sürece dair detaylar haberde...

Personel Alımı İş İlanları

Pegasus Havayolu şirketi bir güncel ilanda bulundu. Kurum farklı kadrolarda personel alımı yapacağını açıkladı. Adaylardan işe alım için herhangi bir KPSS puan şartı aranmadığını da ilanda belirtildi. En az lise mezunlarından alım yapılacaktır. Kamupersonelialim.com olarak hazırladık.

Personel Alımı Başvuru Koşulları

Kabin Memuru Alımı - Kıbrıs Base alımı için adaylarının en az lise diplomasına sahip olmaları ve yüksek derecede İngilizce biliyor olmaları gerekmektedir. Ayrıca ikametgâh adresi olarak Kıbrıs'ta bulunuyor olmaları ve yurt içi yurt dışı konaklama da herhangi bir seyahat engeli bulunmuyor olmaları şartı aranmaktadır.

Kabin Memuru- Eğitim Dili İngilizce alımı için adayların en az lisans diplomasına sahip olmaları ve 1 Ocak 1988 tarihi sonrası doğumlu olmaları gerekmektedir.

Ofis Destek Elemanı- Engelli alımı için adayların yüksek derecede Excel ve ofis programları bilgisi olmaları, minimum lise mezunu bulunmaları, tercihen üniversite mezunu olmaları ve iyi derecede sorumluluk bilgisine sahip olmaları şartları aranmaktadır.

Ofis Destek Elemanı- (Engelli) alımı için adayların minimum lise diplomasına sahip olmaları ve yazılı ya da sözlü iletişim becerisi gelişmiş, iş takibinde yetenekli, motivasyonu yüksek ve gelişime açık bulunuyor olmaları şartları aranmaktadır.

Şoför Alımı - İdari İşler alımı için adayların minimum lise diplomasına sahip olmaları, B veya D sınıfı ehliyet kimlik kartına sahip olmaları, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı olan ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun bulunuyor şartlarını taşıyor olmaları gerekmektedir.

Simülatör Teknisyeni alımı için adayların MS Office programlarına hâkim bulunmaları ve Mekatronik, Otomasyon veya Havacılık, Bilgisayar bölümlerinden birinden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

Sağlık Teknisyen- Engelli alımı için adayların doktorların isteği doğrultusunda gerekli görülen zamanlarda kan alımı, enjeksiyon yapabilme, tansiyon ölçümü yapabilme kapasitelerine sahip olmaları ve yüksek derecede ofis programları bilgisine sahip bulunmaları şartı aranmaktadır.

Depo ve Lojistik Sorumlusu- Engelli alımları için adayların lise ve üzeri okul mezunu bulunmaları, minimum orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmaları ve en az 3 yıl lojistik ve depolama alanında tecrübeye sahip olmaları gerekmektedir.

Teknik Depo Memuru- Engelli alımı için adayların B sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmaları, herhangi bir seyahat engeli bulunmuyor olmaları, ikametgâh adresi İstanbul Anadolu yakasında olan ya da olabilecek olmaları şartlar arasındadır.

Kabin Memuru- Rusça/ Kırgızca alımı için adayların yüksek derecede İngilizceye buna ek olarak Rusça veya Kırgızca dillerinden birine hâkim olmaları aranan şartlar arasındadır

Kamu Personel Alımı İş İlanı Başvuruları

Pegasus tarafından yapılacak olan personel alımı başvuruları online olarak https://www.flypgs.com/kariyer adresine yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.