Orman Genel Müdürlüğü 15.720 TL Maaşla Devlet Personeli Alımı

Orman Genel Müdürlüğü 15.720 TL Maaşla Devlet Personeli Alımı

Orman Genel Müdürlüğü bünyesin de güncel devlet personeli alımı ilanı geldi. Yayınlanan ilana göre işe alınacak olan devlet personellerine 15.720 TL maaş ödemesi yapılacaktır. Personel alımına dair gerekli bilgiler haber içeriğimiz de sizlere verilmiştir.

Orman Genel Müdürlüğü Resmi Gazete üzerinden personel alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. Güncel yayınlanan personel alımı ilanına göre Orman Genel Müdürlüğü, kendi bünyesin de istihdam etmek üzere kamuya devlet personeli alımı yapacağını açıkladı. Yayınlanan başvuru kılavuzuna göre başvuru şartları ve başvuru bilgileri haber içeriğimiz de sizlere sunuldu. İşte detaylar!

OGM Devlet Personeli Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Başvuru da bulunacak olan adayların ormancılık, tarım, su veya atık su veya benzer sektörler de tercihen en az 5 yıl iş deneyimi sahibi olması gerekmektedir.

İlana T. C. vatandaşları da başvuru da bulunacaklardır.

Çevre mevzuatı konusu hakkın da adayların ön bilgiye sahip olması şartı aranır.

Adayların Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilmesi gerekir.

Başvuru da bulunacak olan adayların seyahat kısıtlaması olmaması ve esnek çalışma saatlerine uygunluk sağlaması gerekir.

Başvuru yapacak olan erkek adayların askerliğini yapmış veya muaf olmuş: ilişiğinin olmaması şartı kurum tarafından aranır.

İlana müracaat edecek olan adayların devlet düzenine karşı suç işlememiş ve işlenen gruplar arasın da bulunmaması şartı aranır.

Başvuru süreci tamamlandıktan sonra kurum bünyesin de uygulanan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamın da olumlu sonuçlanan adaylar işe başlayabileceklerdir.

Kamusal haklarından mahrum olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru yapacak olan adayların lisans düzeyin de Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olması gerekmektedir.

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adayların SGK bünyesin de emeklilik, yaşlılık malullük aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Orman Genel Müdürlüğü bünyesin de yayınlanan ilanlara başvuru yapacak olan adaylar için başvurular başlamıştır. Adaylar başvurularını 3 Şubat 2023 saat 18.00 a kadar tamamlamış olacaklardır. Adaylar başvurularını Beştepe Mahallesi Söğütözü Caddesi No:8/1 06560 Yenimahalle / ANKARA adresine başvuru formuyla ve özgeçmişlerinde atıfta bulunulan diploma, sertifika, referans mektubunun fotokopileri birlikte son başvuru tarihine kadar elektronik posta ile ilgili kuruma ulaştırmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
11 Yorum