Ordu Üniversitesi En Az Lise Mezun 15 Kamu Personeli Alımı

Ordu Üniversitesi En Az Lise Mezun 15 Kamu Personeli Alımı

Kamuda iş ilanı kariyer imkanları resmi olarak yayınlan kamu personeli alımı açıklamaları ile devam ediyor. Ordu Üniversitesi tarafından yapılan resmi açıklama ile en az lise mezunu ve Türkiye genelinden başvuru ile 15 kamu personeli alımı yapacak.

Ordu Üniversitesi tarafından yayınlanan ilan açıklama ile üniversite bünyesine yeni 15 kamu personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller üniversitenin bağlı birimlerinde sözleşmeli olarak çalıştırılacaklar.

Ordu Sözleşmeli Temizlik Personeli Alımı

Ordu iline alınacak sözleşmeli temizlik personeli alımında lise mezunu 10 kişi, önlisans mezunu 5 kişi alımında adayların 2020 yılında düzenlenen KPSS sınavı P94 puanı ve P93 puanları esas alınacak.

Başvuru yapacak adayların devlet memurları kanunu memuriyet genel şartlarını taşımaları, herhangi bir KHK ile kamu görevinden ayrılmamış olması,

Mesleğini icra etmesine engel beden, akıl ve ruhen sağlık problemi olmaması, başvuru son tarihi 26 Kasım 2021 tarihi ile 35 yaşını doldurmamış olması şartları bulunmaktadır.

Üniversite Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak

Ordu üniversitesi personel alımına şartları taşıyarak başvuru yapmak isteyen adayların 12 Kasım 2021 tarihi ile 26 Kasım 2021 tarihleri arasında başvurularını şahsen veya posta ile üniversitenin personel daire başkanlığı birimine yapmaları gerekmektedir.

Yapılan açıklamada üniversite temizlik görevlisi kamu işçi alımında kişilerin görevleri şöyle;

Üniversitenin ve bağlı birimlerin kapalı mekanlarının ana girişi dahil sınıflar, laboratuvarlar, salonlar ve çalışma odaları ile ortak kullanım alanlarını süpürmek ve paspas yapmak, pencere, masa, raf, aydınlatma armatürleri, kalorifer petekleri, pervaz vb. yerleri silmeleri,

Katı atıkları ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve belirlenen alanlara taşımaları,

Tuvaletleri günlük ve gerekli oldukça ilgili temizlik malzemesi ile yıkamak, kağıt havlu ve sıvı sabun eksildikçe tamamlamak, lavaboları sıvı temizleyici malzeme ile temizlemek, aynaları ve muslukları silmesi,

Her türlü malzeme, demirbaş, makine teçhizat ve benzeri eşya ya da yükleri taşıması,

Görevlendirildikleri birimlerde çevre düzenlemesi yapmak, çim biçmek, çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama işlemlerini yapacaklar,

Görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmek,

Tüm bu işlemler esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyması,

Görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmek olarak görev tanımlaması üniversite tarafından yapıldı.

Başvuru kılavuzu 

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.