Ömer Halisdemir Üniversitesi 49 Sözleşmeli Personel Alımı

Ömer Halisdemir Üniversitesi 49 Sözleşmeli Personel Alımı

Ömer Halisdemir Üniversitesi KPSS 55 puanla farklı unvanda sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi yayınladığı ilana göre bünyesine sözleşmeli personel alımı gerçekleştiriyor. Başvuru kılavuzu yayınlandı.

KPSS 55 Puanla Sözleşmeli Personel Alımı

Ömer Halisdemir Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi yayınladığı ilana göre en az lise mezunu birçok farklı unvanda 49 sözleşmeli personel alımı yapıyor. Kamu Personeli Alım olarak Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi haberini değerli okuyucularımıza başvuru detaylarını ve unvanlarını haberimizde yer verdik.

Sözleşmeli Personel Alım Kadro Dağılımları

17 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

14 Temizlik İşçisi Alımı,

7 Büro Personeli,

3 Sağlık Teknikeri Personeli,

3 Tekniker,

2 Spor Uzmanı,

2 Şoför Personeli,

1 Teknisyen Alımı,

Büro Personeli Alımı

Büro personeli unvanında alım için en az lise mezunu olmak, Kpss sınavından en az 60 puan almak, 35 yaşını bitirmemiş olmak.

Şoför Personeli Alımı

Şoför personeli alımı için en az lise mezunu olmak, Kpss 50 puan ve üzerinde asgari puan almak, Görevini yapmasına sağlığı ve bedenen bir sorunu olmaması, Erkek adaylar için askerlik sorunu bulunmayan şartı var.

Temizlik İşçisi Alımı

Temizlik işçisi alımı için em az lise mezunu olmak, Kpss asgari puan olarak en az 50 puan almak, Vardiya sistemine uymak, Erkek adaylar için askerlik sorunu bulunmayan olması gerekiyor.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı için en az lise düzeyinde mezun olmak, Vardiya sistemine uymak, Erkek adaylar için askerlik sorunu bulunmayan olması gerekmektedir.

Spor Uzmanı Alımı

Kpss en az asgari olarak 55 puan üzerinde almak, 35 yaşını doldurmayan, Erkek adaylar için askerlik sorunu bulunmayan şartları var.

Tekniker Alımı

Kpss en az asgari olarak 60 puan üzerinde almak, En az önlisans bölümlerinden mezun olmak.

Sağlık Teknikeri Alımı

Kpss en az asgari olarak 60 puan üzerinde almak, En az önlisans mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayanların başvurusu alınacak.

Teknisyen Alımı

Kpss en az asgari puan olarak 60 puan üzerinde almak, En az lise düzeyindeki okullardan mezun olmak, Erkek adaylar askerlikten muaf veya tecilli olması isteniyor.

İlk Yardım Sertifikası, Hasta Kayıt Kabul Görevlisi Sertifikası, Hijyen ve Sanitasyon Sertifikası, Diş Hekimi Asistanlığı belgelerini almış olmak,

Üniversite Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru

T.C. vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Suç hükümlülüğü olmaması, Sözleşmeli personel alımı için kılavuzda yer alan Kpss puanı almış olması gerekiyor.

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Zamanı ve Şekli

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 22 Haziran 2022 ile 06 Temmuz 2022 tarihleri arasında şahsen yapılacak. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen 15 gün içerisinde başvurularını yapmaları gerekiyor. Elektronik ortamda ve posta yolu ile başvuru yapacak adayların başvuruları kabul edilmemektedir. Başvurular bittikten sonra hak kazanan adaylar belirlenip olacak, gerekli duyurular Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden ilan edilecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum