Nükleer Düzenleme Kurumu 15 Kamu Personeli Alımı (En Az Lise Mezun)

Nükleer Düzenleme Kurumu 15 Kamu Personeli Alımı (En Az Lise Mezun)

Nükleer Düzenleme Kurumu tarafından 15 kamu personeli alımı yapılacağı ilana Kamu ilanları sayfasından duyuruldu. En az lise mezunu daimi olarak çalışmak isteyenler için detaylar haberimizde…

Nükleer Düzenleme Kurumu kamu personeli alımı yapacak.

Daimi nitelikte kamu kurumlarında hizmet etmek isteyen personeller için Nükleer Düzenleme Kurumu tarafından iş fırsatı resmi sayfa üzerinden ilana çıktı. Paylaşılan ilanda 15 kişi istihdam edilecektir.

Başvuruda bulunacak kişiler için alımı yapılacak unvanlar 15 adet temizlik görevlisi alımı Nükleer Düzenleme Kurumu bünyesine alınacaktır.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra kurum tarafından verilen ilan numaraları ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Müracaatlarını gerçekleştirecek adaylar için başvurular alınmaya yarın itibari ile başlamış olup en geç müracaatlar 16 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir.

Özel Müracaat Şartları

Başvuru yapacağı tarih itibari ile hijyen eğitimi belgesine sahip olma şartı aranmaktadır. Son başvuru tarihi itibari ile en az lise ve dengi okullardan mezun olma ve son olarak kurumun istediği onaylı Radyasyondan Koruma ve Taşınabilir Radyasyon ölçüm cihazı eğitimi sahip olma şartları aranmaktadır.

Genel Başvuru Şartları

Türk vatandaşı olma, Görevini yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bedensel rahatsızlıklarının olmaması, herhangi bir SGK kurumundan emeklilik yaşlılık veya engelli aylığı almıyor olma, başvuru son tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olma, affa uğramış bile olsa devletin güvenliğine karşı suçlardan yargılanmamış olma şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.